Finanční služby mBank jsou tu pro vás

6. říjen 2014  Roman Beneš  Finance  1436 zobrazení  566 slov

PR. Již několik let na tuzemském trhu působí mBank. Tato moderní banka si rychle získala stovky tisíc zákazníků.

Finanční služby mBank jsou tu pro vásFinanční služby mBank jsou tu pro vás

Přidejte se i vy do této společnosti lidí, kteří nechtějí, aby za bankovní služby utráceli zbytečně moc peněz. Finanční služby mBank jsou rozmanité, zajistit si tak můžete osobní účet, spoření, nejrůznější druhy pojištění či výhodnou půjčku.

Osobní účty

mBank nabízí vedení účtů fyzickým osobám i podnikatelům. Ti z vás, kteří chtějí mít levný bankovní účet bez zbytečných poplatků, k němuž budou mít snadný přístup z internetu, mohou zvolit jednu z variant osobního účtu.

Základní verzí je osobní účet mKonto, který si můžete velmi jednoduše založit třeba online, není třeba vůbec chodit na některou z poboček banky, smlouvu o vedení účtu vám zdarma přiveze kurýr. Vedení účtu je zcela zdarma, stejně jako kupříkladu všechy příchozí a odchozí platby v rámci České republiky či měsíční elektronické výpisy.

Úvěry

Velmi atraktivními produkty, které mBank nabízí, jsou úvěry. Příkladem je mPůjčka, která vám umožňuje za dobrých podmínek získat finance až ve výši 500 tisíc korun. Úroková sazba přitom pro každého činí pouhých 9,9%, což je na běžné úvěry mimořádně nízká hodnota.

Co je ale hlavní výhoda, že tuto sazbu dostanete na libovolnou výši a splatnost půjčky. Nečeká vás tedy žádné překvapení, že sazba XY je jen, pokud si vezmete obří půjčku se splatností 2 měsíce. U půjčky si samozřejmě můžete zvolit dobu splatnosti dle vašich potřeb a možností, a to až na dobu 84 měsíců. Samozřejmostí je absence skrytých poplatků.

Další produkty mBank

mBank přichází s mnoha dalšími produkty, jichž jistě rádi využijete. Kdo myslí na budoucnost, ať už svou či svých potomků, toho zaujme možnost výhodného spoření prostřednictvím mVkladu. Na drobné spoření je pak zajímavou alternativou mSpoření s úrokem 3% do 100.000 Kč.

Při cestách v zahraničí si pak nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. mBank nabízí i další druhy pojištění, kromě cestovního také například pojištění domácnosti.

Více informací se dozvíte na webových stránkách mbank.cz. Pokud ve svém městě nenajdete finanční centrum banky, případně mKiosky, rádi vám poskytnou informace na zákaznické lince mBank 246 017 777.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil