Kde a jak najít rychle levné sídlo pro jakoukoliv firmu

23. listopad 2012  PR   Finance  1592 zobrazení  432 slov

PR. Založit si firmu je poměrně snadné a to díky tzv. ready made společnostem. Navíc k založení firmy lze přikoupit i sídlo společnosti.

Je velmi rychlé si založit firmu a všechny potřebné formality zakoupit. Pak už stačí jen vybrat sídlo firmy. V současnosti je moderní firmu přihlásit na tzv. dobrou adresu, kde sídlí více firem. Tento způsob "umístění" sídla firmy si popíšeme.

Poskytnutí sídla firmy do kancelářských budov má pro společnost několik výhod. Především "prestižní adresu", dále se ušetří náklady, a také firma může očekávat lepší přístup úřadů.

Sídlo firmy v Praze

Jak již bylo napsáno, sídlo firmy je velmi důležitý údaj. Každá společnost musí ze zákona mít sídlo, ovšem otázka je: kde? Zákazníci firmu posuzují firmu i podle toho, na jaké adrese má firma sídlo. Kdo by z podnikatelů nechtěl mít adresu třeba na na Praze 2, 3, 5, nebo 6.

Další výhodu pro podnikatele je, že poskytnutí sídla firmy je velmi moderní služba. Díky které ní podnikatel může ušetřit peníze za pronájem kanceláří. Dále je výhodné změnu sídla ze soukromé adresy a získat soukromí a anonymitu.

A samozřejmě mít sídlo firmy v Praze má výhodu i z hlediska finančního úřadu. Je veřejně známé, že časté kontroly finančních úřadů jsou v Praze minulostí. V průměru kontroly jsou jednou za více než 100 let.

Sídlo firmy ihned

Poskytnutí sídla nabízí několik firem. Jednou z nich je společnost Firmin. Ta nabízí garanci služeb. Znamená to, že sídla firmem poskytuje pouze ve vlastních nemovitostech. Dále nabízí nejvýhodnější ceny za sídlo firmy - třeba Praha 5 již od 390 Kč.

Pokud se podnikatel rozhodl pro tuto službu, není důvod plýtvat časem. Pracovníci Firminu vše připraví a podpis nezabere více než 15 minut. Navíc vše lze vyřídit i na dálku, a to bez osobní návštěvy.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil