Komerční banka od ledna částečně mění poplatky

8. leden 2012  PR   Finance  2016 zobrazení  210 slov

Komerční banka sjednotila poplatek za výběr v hotovosti kartou na přepážce. Mění se i další poplatky za expresiní vydání platební karty nebo archivní výpis.

Komerční banka od ledna částečně mění poplatkyKomerční banka od ledna částečně mění poplatky

Komerční banka sjednotí poplatek za výběr hotovosti kartou na přepážce v tuzemsku nebo v zahraničí, tzv. cash advance. V prvním případě půjde o zdražení, v druhém případě o zlevnění.

Reklama

Poplatek za expresní vydání platební karty klesne ze 4 000 na 1 500 korun. Odblokování karty po pěti chybně zadaných PIN bude nově zcela zdarma. U kreditních karet vzroste poplatek za výběr hotovosti z bankomatu jiných bank v tuzemsku. Nadále to bude jedno procento z vybírané částky, minimální poplatek však vzroste z 50 na 100 korun.

Zlevní elektronický archivní výpis na vyžádání klienta z pěti na jednu korunu za každou stranu. Při vyzvednutí tohoto výpisu na pobočce zaplatí klient za jeho tisk nadále 100 korun, poplatek za každou vytištěnou stranu však klesne z pěti na 2,50 Kč.

Komerční banka dále zruší poplatek za zřízení a změnu trvalých příkazů k úhradě prostřednictvím papírového nosiče nebo telefonního bankovnictví na účty dceřiných a partnerských společností banky.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil