Offshore společnosti

24. květen 2012  Roman Beneš  Finance  1595 zobrazení  466 slov

PR. Zakládání společnosti je možné provádět nejen v tuzemsku, založit si lze i firmu, která bude mít sídlo v jiné zemi. Jedná se o takzvané založení offshore společnosti.

Osoby, které chtějí podnikat, si mohou pořídit ready made společnosti. Tyto společnosti jsou určeny přímo k následnému prodeji, je tedy jasné, že před prodejem zájemci nemají žádnou historii, z níž by vyplývaly nějaké závazky. Účelem takto zakládaných společností je to, aby měl následný zájemce o podnikání co nejvíce usnadněnou práci a nemusel složitě vlastními silami vyřizovat všechny náležitosti, které je třeba pro zakládání společnosti vyřídit.

Doporučujeme:

Ready made spoločnosti za výhodné ceny.

Zakladanie společnosti je veľmi jednoduché.

Založení offshore společnosti

Zakládání společnosti je možné provádět nejen v tuzemsku, založit si lze i firmu, která bude mít sídlo v jiné zemi. Jedná se o takzvané založení offshore společnosti. Pakliže si zájemce nechá takovouto firmu zřídit prostřednictvím specializované firmy, která se zakládáním a prodejem ready made společností zabývá, pak bude mít svou offshore společnost velmi rychle, a to pravidla během jednoho týdne, veškerá dokumentace mu pak bude doručena zhruba během dvou až tří týdnů, a to v závislosti na typu cizí země, v níž si offshore společnost hodlá zakládat.

Doporučujeme:

Založenie offshore spoločnosti.

Na co je nutné při zakládání offshore společnosti myslet

Založení offshore společnosti touto cestou je pro budoucí podnikatele velmi výhodné, a to například díky tomu, že jsou zde jen minimální poplatky, které je třeba předzakládající firmě poskytnout.

Při založení offshore společnosti by se měli podnikatelé držet několika zásad. V první řadě je nutné si důkladně promyslet koncepci podnikatelského projektu. Důležitý je také správný výběr offshore společnosti a důkladné nastudování povinností, které jsou s offshore podnikáním spojené. Při offshore podnikání často vznikají problémy například s oznamovací povinností k České národní bance či s registrací k DPH apod.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x