Osobní bankovnictví umí GE Money spolehlivě. Dokazují to služby

26. duben 2013  PR   Finance  1376 zobrazení  519 slov

PR. Osobní bankovní produkty a služby poskytované bankou GE Money jsou jistotou na bankovním trhu. Využít lze běžné účty či kreditní karty s půjčkami.

Využít finančních produktů klasické banky by měli všichni ti, kteří chtějí mít jistotu kvalitních služeb bez rizika. Zvláště při poskytování půjčky.

Expres půjčka

Třeba GE Money půjčí na cokoli žadatel chce, a to i bez ručitele nebo zástavy. Tento produkt se jmenuje Expres půjčka a je na českém trhu již mnoho let. Je využíván především kvůli nízkému úroku a bez nutnosti mít ručitele.

Lidé si mohou u GE Money zažádat 30 000 korun nebo až 600 000 korun. Peníze jsou po schvalovacím procesu uvolněny do pěti minut. K dalším službám patří konsolidace půjček, konsolidace půjček zajištěná nemovitostí a pojištění schopnosti splácet osobní půjčku.

Kreditní karty

Dalším typem půjčky je kreditní karta. Ta s revolvingovým úvěrem umožní opakovaně čerpat finanční prostředky až do výše úvěrového rámce a splácet je dle potřeb klienta.

GE Money poskytuje kreditní kartu MoneyCard, se kterou klient může platit v obchodech, aniž by měl na svém běžném účtu dostatek peněz pro transakce. Díky výhodným podminkám lze s kartou platit a peníze postupně vracet. Navíc tento typ karty držitele odmění za každý nákup. K dispozici jsou i bezkontaktní platby, pojištění a doplňkové služby zdarma.

Využít lze pojištění splátek a výdajů, nechybí ani cestovní pojištění.

Běžný účet

U GE Money je výhodné si založit běžné účty, neboť lze výrazně ušetřit na bankovníh poplatcích. K dispozici je i přímé bankvnictví ke správě účtu kdykoliv a kdekoliv.

Základním produktem je běžný účet Genius. K němu se často využívá Flexikredit, což je spolehlivý kontokorent. Umožňuje povolené přečerpání účtu do mínusu, bez zajištění nebo ručitele a bez pravidelných splátek.

Studenti by měli využívat studentský účet Genius Student, který je určený studentům od 15 do 27 let s řadou výhod. K dispozici jsou zdarma veškeré výběry z bankomatů banky a vedení účtu zdarma.

Rodiče mohou založit účet i svým dětem účet. Díky němu se děti naučí zodpovědně hospodařit s penězi a navíc dostanou možnost výhodně spořit.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil