Potěšte své obchodní partnery uspořádáním rautu: Může se vám to v budoucnu vyplatit

15. únor 2016  PR   Finance  937 zobrazení  435 slov

PR. Přemýšlíte o tom, jak byste vylepšili pozici své firmy, potěšili stávající obchodní partnery a zároveň třeba i oslovili nové? Jednoduchým trikem, který vám k tomu může pomoci, je uspořádání společenského rautu či večírku.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Raut zvýší prestiž vaší firmy

Proč právě raut pro obchodní partnery? Na takovéto akci panuje uvolněná atmosféra. Lidé se dobře a dosyta nají, popijí nějakou tu sklenku dobrého pití a dobře se pak s nimi komunikuje. Je známo, že v uvolněné a přátelské atmosféře se nejlépe domlouvají a uzavírají nové obchody. Uspořádáte-li podobnou akci, zvyšujete si tím zároveň i prestiž.

Formální rauty vždy přenechte na profesionálech

Aby však akce byla dokonalá, je potřeba se zaměřit nejen na program, ale především právě na občerstvení. Pro formální akce většího rozsahu je vždy lepší si najmout catering. Cateringová firma připraví pohoštění a zajistí vše okolo něj, včetně případného servírování a roznášení nápojů. Na své obchodní partnery tak uděláte dojem a vyhnete se nepříjemnému faux pas, kdy by jídla a pití byl nedostatek.

S pořádáním rautu vám pomůže GastroEvent.cz

Nemáte-li v této oblasti žádné zkušenosti, pozvěte si společnost GastroEvent.cz. Firma, která pořádá rauty v Plzni a okolí, má bohaté zkušenosti s pořádáním podobných akcí, dělá je již několik let. Svým klientům vždy sestaví menu dle potřeb. Při přípravě jídel používá vždy nejvybranější suroviny, což se pozitivně projevuje na kvalitě pokrmů, které se na rautech následně objeví. Důraz klade na profesionalitu personálu, který pohoštění během akcí prezentuje a nabízí. S GastroEvent.cz budete zcela jistě spokojeni.

A na závěr jeden tip. Pokud zrovna nepořádáte formální akci, jste doma či jen tak sedíte s přáteli na zahradě a máte hlad, nechte si dovézt skvělou pizzu od J. Gotti. Pizzerie, která dělá možná vůbec nejlepší pizzu v Plzni a širokém okolí.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil