Profi CZ: Mimosoudní vymáhání dluhů, které vám pomůže získat zpět své peníze

29. květen 2016  PR   Finance  1229 zobrazení  467 slov

PR. Máte potíže s vymáháním pohledávek od svých dlužníků a hledáte někoho, kdo by vám pomohl? Své služby nabízí renomovaná společnost Profi CZ.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Vymáhání pohledávek od dlužníků je v poslední době stále problematičtější. Lidé i firmy často nesplácejí své dluhy včas a dle domluvených podmínek, které mají sjednané ve smlouvách. Dostat peníze z člověka, který se vám vyhýbá a nechce komunikovat, je značně zdlouhavé. Mnohdy nepomáhá ani důrazné připomenutí toho, že by věc mohla skončit u soudu.

Při jakých situacích se můžete na Profi CZ obrátit?

A právě proto je dobré se obrátit na společnost Profi CZ. Tato plzeňská firma pomáhá svým klientům úspěšně vymoci peníze a pohledávky od dlužníků, a to mimosoudní cestou. Obrátit se na ni můžete například v okamžiku, kdy jste s někým uzavřeli smlouvu i zápůjčce peněz a dotyčný peníze nesplatil ve stanoveném termínu. Dále firma nabízí pomoc při vymožení dluhu ze směnky. Obrátit se na ni ale mohou i firmy, které potřebují zaplatit fakturu, u níž již proběhl termín splatnosti. Profi CZ vymáhá i pohledávky na základě rozsudků jménem republiky.

Firma upřednostňuje osobní kontaktování dlužníka

Jde o efektivní způsob, jak vymoci dluh. Firma vaším jménem kontaktuje dlužníka. Zpravidla tak činí osobně, protože právě osobní přístup se během let, kdy se firma touto činností zabývá, projevil jako zdaleka nejúčinnější.

Za služby si firma stanoví odměnu, která vyplývá z výše vymáhané pohledávky. Platíte však jen v případě, že skutečně dojde k vymožení dluhu. Nemusíte tudíž platit žádné poplatky předem. Profi CZ v některých případech nabízí také odkoupení pohledávky, kdy se již o zaplacení dluhu nebudete muset vůbec starat, jednoduše dostanete určité procento z dlužné částky a máte po problému.

Více informací o možnosti spolupráce se společností Profi CZ se dozvíte přímo na jejích webových stránkách, kde je i kontaktní formulář.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil