S kreditní kartou nebudete na suchu

22. září 2014  Roman Beneš  Finance  1462 zobrazení  554 slov

PR. Chcete mít jistotu, že se neocitnete bez peněz, ani když na svém bankovním účtu momentálně nebudete mít ani korunu?

S kreditní kartou nebudete na suchuS kreditní kartou nebudete na suchu

Velmi elegantním řešením je kreditní karta. Ta totiž umožňuje využít finanční prostředky, které vám jejím prostřednictvím půjčí banka.

Oproti běžné bankovní půjčce má kreditní karta řadu výhod. Mezi ně patří zejména:

1. Kreditní Karty Moneycard nabízejí bezúroční období 50 dnů. Během této doby můžete vyčerpanou částku bance splatit a neplatíte žádné úroky.

2. Pokud kreditní kartou zaplatíte měsíčně za zboží a služby alespoň 3000 korun, máte její vedení zdarma.

3. S kreditními kartami GE Money Bank je spojen výhodný věrnostní program bene+ umožňující získat slevy v celé síti smluvních obchodníků, a to ve výši až 30 % ze zaplacené částky.

Výše půjčky a splátky

Výši půjčky, kterou můžete čerpat prostřednictvím kreditní karty, stanoví banka většinou na základě vašich příjmů. Klienty, kteří si rádi půjčují a mají tendenci přeceňovat svoje finanční možnosti, tak nastaveným limitem chrání před pádem do dluhové pasti. Můžete si také nastavit splácení podle vašich potřeb – buď zaplatit celou vyčerpanou částku během bezúročného období, nebo postupně ve formě měsíčních splátek. Každá kreditní karta dovoluje opakované čerpání prostředků bez nutnosti znovu žádat o půjčku v bance.

Další možnosti kreditních karet

Kreditní karty jsou výhodné i pro klienty s vyššími příjmy. Ti většinou nepotřebují úvěr, ale může pro ně být zajímavé, že si kreditní kartou uhradí běžné potřeby a prostředky ze svého účtu mezitím výhodně investují nebo je vloží do podnikání. Prostřednictvím kreditních karet MoneyCard Plus a Gratis mohou jejich držitelé čerpat až 150 tisíc korun, u karty MoneyCard Gold je úvěrový rámec až 300 tisíc korun.

Chcete-li získat bližší informace o kreditních kartách, navštivte náš web www.gemoney.cz anebo volejte telefonní číslo 844 844 844, kde vám naši operátoři rádi poradí.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil