Srovnejte si povinné ručení nebo ceny plynu a elektřiny online

26. říjen 2012  PR   Finance  1546 zobrazení  389 slov

Srovnat si ceny za povinné ručení či havarijní pojištění je ještě snadnější. Rovněž porovnávat ceny plynu a elektřiny.

Kdo by nechtěl ušetřit. Je samozřejmě jasné, že snad každý. Na českém webu proto vznikl nový portál, který se přímo na srovnávání cen specializuje. Díky němu je skutečně možné ušetřit peníze.

Reklama

Ten, kdo chce platit méně za povinné ručení, havarijní pojištění, plyn, elektřinu, cestovní pojištění či pojištění majetku - určitě by měl využít srovnávač cen. Navíc ten, kdo chce elektřinu, může si přes srovnávač cen porovnat všechny dodavatele.

Princip služby je velmi jednoduchý. Porovnáváním nabídek pojištění vozidel a energií uživatel srovnávače cen ušetří čas a peníze. Výhodu služby totiž je porovnávání nejlevnějších nabídek on-line. Navíc vždy jsou garantované aktuální informace. Z toho vyplývá, že úspora výdajů je až 70 %, k tomu sjednání nových smluv je během 4 minut.

Výhody online pojištění

U povinného ručení online nabídky až 13 produktů, úspora až 70 %, zelená karta obratem zaslána do emailu.

U havarijní pojištění je rychlé online porovnání, uzavření smlouvy za 3 minuty a fotodokumentace vozu zdarma.

U cestovního pojištění jsou k dispozici levné nabídky. Navíc ten, kdo si zavolá, získá další slevu. Úspora může být až 70 procent. U pojištění majetku je úspora až 50 procent.

Co se týče cen za plyn a elektřinu, změna dodavatele za 5 minut a možná úspora až 3 500 Kč. Dále se zajistí veškerá administrativa. Ten, kdo chce elektřinu, může si přes srovnávač cen porovnat všechny dodavatele. Možná úspora až 2 000 Kč. Navíc uživatel ihned uvidí, kolik uspoří.

Porovnání cen elektřiny a plynu si můžete srovnat online.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil