Virtuální kancelář: Za minimální cenu sídlo firmy na atraktivní adrese

23. červen 2013  PR   Finance  1465 zobrazení  579 slov

PR. Jistě jste už někdy slyšeli o pojmu virtuální kancelář. Tato výhodná služba je určena zejména pro začínající podnikatele a také menší a střední firmy.

Virtuální kancelář je obvyklá služba pro podnikatele. Foto: archiv companyconsulting.skVirtuální kancelář je obvyklá služba pro podnikatele. Foto: archiv companyconsulting.sk

Jistě jste už někdy slyšeli o pojmu virtuální kancelář. Tato výhodná služba je určena zejména pro začínající podnikatele a také menší a střední firmy.

Ve chvíli, kdy chcete provést založení sro či akciové společnosti, je nutné mít zajištěno také sídlo firmy. Bez něj není možné podnikat, právní normy České republiky a také Evropské právo totiž firmám společnostem nařizují, aby měly jasně uvedené sídlo firmy.

Jenže vlastnit či pronajímat sídlo firmy není zrovna levnou záležitostí. S tím mají problémy zejména začínající podnikatelé, kteří potřebují své peníze investovat do začátků podnikání a rozjetí svých aktivit. A  právě jim se vyplatí služba, která nese náze virtuální kancelář, jinak také virtuální sídlo.

Ve chvíli, kdy nepotřebujete trávit v kanceláři několik hodin denně, je tato služba přímo ideální. Co se pod pojmem virtuální kancelář vlastně skrývá?

Nejlevnější kancelář pro podnikatele

Každý, kdo si sjedná službu virtuální kanceláře, má zajištěno, že jeho firma bude mít legální sídlo a bude tak moci bez problémů fungovat podle platných právních předpisů.

Pronájem virtuální kanceláře je velice levný, oproti běžnému nájmu za kancelář stojí jen zlomek ceny.

Výhoda atraktivní lokality

Cena však není jedinou výhodou. Virtuální kancelář se totiž dá sjednat za solidní ceny i v místech, kde byste jinak jako podnikatelé prakticky neměli šanci mít sídlo firmy, neboť se v dané lokalitě běžné ceny pronájmů kanceláří pohybují v řádech desítek tisíc korun.

Virtuální kanceláře jsou u nás i na Slovensku k mání za dostupné ceny

Virtuální kancelář je běžně nabízena v atraktivních lokalitách velkých měst, jako jsou u nás Praha, Brno nebo Ostrava. Pro tuzemské podnikatele, kteří podnikají i na Slovensku, je pak velmi atraktivní virtuální kancelář v Bratislavě.

Pronájem virtuální kanceláře může do budoucna i zvýšit prestiž vaší firmy, a to právě tím, že bude mít sídlo na lukrativní adrese. Tím přilákáte více zákazníků i obchodních partnerů.

Provoz kanceláře nebude tak administrativně náročný, nebudete se muset starat o platby za energie, apod. Pracovat přitom můžete v klidu z domova. V případě, že provozujete například webové stránky a využíváte multihosting , vlastně ani reálnou kancelář nepotřebujete, zbytečně by vás stála moc peněz. Výhodnou službu multihosting nabízí společnost Elbia s.r.o.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil