Vymáhání pohledávek

24. květen 2012  Roman Beneš  Finance  1936 zobrazení  486 slov

PR. Vymáhání pohledávek je často velmi zapeklitým problémem. S touto činností vám nejvíce pomohou odborné firmy, které jsou ve vymáhání dlužných částek velice efektivní.

V souvislosti s podnikatelskou činností velmi často dochází k problémům s včasným splácením faktur. V případě, že vám nějaký klient či obchodní partner dluží peníze a ke svému závazku se dlouhodobě nehlásí, je potřeba přistoupit k razantnějším krokům. Na pomoc mhou přijít služby specializované firmy, která se orientuje na vymáhání pohledávek.

Na vymáhání pohledávky si najměte specializovanou firmu

Vymáhání pohledávek je často velmi zapeklitým problémem. Pakliže se s touto věcí obrátíme na advokátní kancelář, pak obvykle musíme platit za služby předem. To může být dosti nevýhodné v tom, že nemáme jistotu, že nám pohledávky budou splaceny, přesto za jejich ( byť neúspěšné) vymáhání budeme nuceni zaplatit provizi. Mnohem lepším způsobem je tak volba soukromé firmy, která se přímo na vymáhání pohledávek specializuje.

Doporučujeme:

Vymáhanie pohľadávok rýchlo a efektívne.

Založenie sro.

Vymáhání pohledávek je odměňováno dle výše pohledávky

Pakliže nechceme platit za služby rovnou, je pro vymáhání pohledávek lepší zvolit firmu, která si odměnu vezme až v případě, že bude vymáhání úspěšné. Teprve tehdy, je-li pohledávka úspěšně vymožena, zaplatíme jí příslušnou a ve smlouvě stanovenou odměnu, která se může pohybovat v různých procentech z vymáhané částky. Obvykle se výše odměny stanovuje od 5% do 20% z reálně vymožené sumy. Kromě samotného vyhledávání pohledávky je solidní firma schopna zajistit také například lepší finanční disciplínu dlužníka či například sledování konkurzní konání.

Doporučujeme:

Notebooky od Lenovo thinkpad.

Rada tedy zní- pokud vám dlužník včas nesplácí peníze, namísto advokátní kanceláře se raději obraťte na specializovanou firmu, která vám s vymáháním pohledávky pomůže, přičemž bude chtít odměnu až poté, co peníze od dlužníka skutečně vymůže. Vyvarujete se tak zbytečných finančních ztrát.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x