Využijte cashback slevy na nákupy ve skateboardových a snowboardových shopech

12. září 2013  PR   Finance  1442 zobrazení  363 slov

PR. Nakupovat a dostávat peníze zpět je služba, kterou využívá stále více zákazníků. Cashback nabízí stále více e-shopů z oblasti módy a stylových obchodů.

Výhodné nákupy s cashbackem provuje speciální web Plná peněženka.czVýhodné nákupy s cashbackem provuje speciální web Plná peněženka.cz

Stačí nakoupit online hip-hop módu, streetwear, skateboardy nebo snowboardy, oblečení a módní doplňky. A za každý nákup zákazník dostane z hodnoty nákupu část peněz zpět jako cashback. Peníze vyplatí speciální cashback web jako je Plná Peněženka.cz.

Jak funguje cashback

Aby zákazník, resp. uživatel mohl využívat výhod, nejprve je nutné se zaregistrovat. Tento úkon na obvykle zabere maximálně půl minuty. Jakmile uživatel bude chtít nakupovat, klikne na seznam procházení e-shopů nebo si přímo vyhledá svůj obchod.

Přes odkaz na webu cashbacku se zákazník dostane na stránky e-shopu a na nich si vybírá zboží. Funguje to zcela klasicky jako při každém běžném nakupování v internetovém obchodě. Jakmile zákazník učiní nákup, objeví se v seznamu na webu plné peněženky, a to na osobním účtu uživatele.

Daný obchod zašle cashback, peníze se zákazníkovi ukládají na účtu, který pak lze vybrat. Díky této službě tak lze nakupovat levnějí i chytřeji. Zákazníko dostává reálné peníze, za které si může koupit cokoliv.

Proč využít cashback

Využít službu cashback je výhodné pro všechny. Především diky širokému výběru e-shopů z oblasti módy, doplňků a skateboardů: Blue tomato, Acid-house, Snowboardel, Supersklep, Coreshop.

Je to bezpečný způsob nakupování a zcela nový způsob prodeje zboží se slevou. Například vybrané obchody se snowboardovým zbožím nabízejí cashback ve výši 2 až 4 procent.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil