Založte si ready made společnost. A využijte profesionální služby

1. duben 2013  PR   Finance  1394 zobrazení  494 slov

Zaožit si firmu snadno a rychle skutečně je možné. Stačí využít služeb specialistů na ready made společnosti a případně využít i virtuální kancelář.

Založte si ready made společnost. A využijte profesionální službyZaložte si ready made společnost. A využijte profesionální služby

Založit si snadno a rychle již předzaloženou společnost je velmi časté a pro mnohé výhody i oblíbené. Především není nutné absolvovat zdlouhavý proces s obíháním úřadů. U tzv. ready made s.r.o. je vše hotovo, stačí si firmu koupit a ihned začít s podnikáním.

Reklama

Tolik stručný popis toho, jak ready made funguje. Přece jen ale ještě pár informací, které ozřejmí o co jde. Především se nejedná o prodej klasických fungujících společností, ať už s.r.o. nebo a.s. Ready made splečnosti byly založeny výhradně za účelem dalšího převodu, bez historie, bez závazků se splaceným základním kapitálem a k okamžitému jednání.

Je velmi vhodné si takovou společnost koupit od specialisty, který se prodej společnosti orientuje a má dostatek věrohodných referencí. Přece jen, kupec si kupuje firmu. Je tedy nutné, aby veškeré úkony související s pořízením ready made společnosti proběhnou v souladu se všemi zákonnými povinnostmi.

Tento způsob založení firmy je rychlý a klient se vyhne stále přetrvávajícím byrokratickému způsobu založení firmy v Česku. V tomto případě je převod ready made společnosti rychlý. Po úvodních setkáních a vyjasnění si důležitých podkladů pak stačí jen jediná návštěva notáře. U něho se podepíší a ověří všechny zákonem požadované listiny.

Kde si koupit ready made společnost

Cena za ready made u společnosti s ručením omezeným se pohybuje už od 20 500 korun, u akciové společnosti to je 69 500 korun.

Specialistou na tento způsob zakládání firem je Central Office, která se specializuje na prodej firem. Tento poskytovatel ready made nabízí, převážně na pražských adresách i tzv. virtuální sídla firem.

Virtuální kancelář výhodný způsob fungování klasické kanceláře. Každá firma musí mít ze zákona sídlo společnosti, avšak ne každá firma je muís mít fyzicky. Virtuální kancelář je alternativou pro všechny podnikatele, kteří chtějí ušetřit náklady spojené se zřízením a chodem své vlastní kanceláře. Zároveń ale požadují kvalitní a fungující administrativní služby.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil