Zlepšete si pozici na trhu znalostí cizích jazyků

25. září 2015  Roman Beneš  Finance  1143 zobrazení  511 slov

PR. Nedaří se vám sehnat dobré zaměstnání? Potíž s nalezením dobré práce nejčastěji spočívá v tom, že uchazeči nemají potřebné znalosti cizích jazyků.

Zdroj: aqap-skola.czZdroj: aqap-skola.cz

Výuka cizích jazyků v Plzni s moderními metodami

Ve škole Aqap, která nabízí jazykové kurzy v Plzni, se naučíte anglicky či německy snadno a rychle. Kurzy angličtiny v Plzni nabízí celá řada soukromých škol, Aqap však používá moderní metody, díky kterým si cizí řeč osvojíte nenásilnou formou, bez zbytečného stresu a vypětí.

Jak je to možné? Výuka dospělých probíhá metodou Direct Method for English, kdy se klade důraz zejména na přirozený způsob učení. Pokud jste začátečníci, nejprve se učíte mluvit, teprve později přichází na řadu gramatika, psaní a čtení. Už po první hodině kurzu budete umět pár frází, aniž byste se je museli nějak složite biflovat.

Škola má kurzy nejen pro dospělé, součástí nabídky je například také angličtina pro děti v Plzni, která využívá metody Helen Doren. Přihlásit sem můžete děcka už od věku pouhých 3 měsíců. Kurzy jsou vhodné i pro studenty, kteří potřebují zlepšit cizí jazyk, protože se jim ve škole nedostává tolik prostoru.

Aqap nabízí kurzy v Plzni a Rokycanech

Mějte na paměti, že jedině se znalostí světových jazyků máte šanci uspět na pracovním trhu. Navíc máte možnost pracovat a vydělávat v zahraničí, ať už třeba v sousedním Německu, v Anglii či třeba v zámořských zemích. Aqap má pobočku v Plzni, další pak funguje jako jazyková škola v Rokycanech.

Výuka vám zabere pouhé 2 hodiny týdně

V jazykové škole Aqap najdete dobré zázemí. Útulně zařízené učebny mají vše, co je k výuce cizích jazyků zapotřebí. Kurzy probíhají v minimálním počtu lidí, takže lektoři a rodilí mluvčí každému věnují dosyta. Kurzy probíhají 11 týdnů, vždy po 2 hodinách týdně. Rozhodně se tedy nemůžete vymluvit na nedostatek volného času. Kdo se chce vzdělávat, ten si jistě 2 hodiny týdně rád vyhradí. V případě, že některou hodinu náhodou nestihnete, je možné se domluvit na náhradní výuce tak, abyste o žádnou lekci nepřišli.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil