Změny ve společnostech: Jak efektivně a rychle zajistit různé úkony

15. červen 2013  Roman Beneš  Finance  1305 zobrazení  552 slov

PR. Majitelé společností s ručením omezeným musejí čas od času provádět různé změny ve struktuře. K jejich realizaci si lze najmout externí firmu.

Majitelé společností s ručením omezeným musejí čas od času provádět různé změny, které se týkají jejich chodu a provozu. Každá výraznější změna ve společnosti však sebou nese určité náležitosti, které se řídí platnou právní úpravou.

Zejména důležité změny ve společnostech také mohou zabrat hodně času a jsou složité. Jak tyto úkony zajistit efektivněji? Stačí si na to najmout specializovanou firmu, která tyto záležitosti provede za vás.

Nejdůležitější změny ve společnosti

Změna společníků

Jaké změny ve společnosti lze bez problémů přenechat na externí firmě a snížit tak zejména časovou náročnost? Zpravidla se změny týkají společníků, kdy je potřeba provést jejich navýšení či naopak snížení.

Registrační sídlo

Dále se také jedná o změny sídla společnosti. Registrační sídlo s.r.o. je jednou z nejdůležitějších podmínek jejího fungování, neboť každá s.r.o. i akciová společnost musí mít v Obchodním rejstříku uvedeno své sídlo, ať už reálné či virtuální.

Další změny

Další změny, které za vás provede externí firma, se mohou týkat také rozšíření předmětu podnikání. Každá firma musí uvést, v jakém oboru či okruhu podniká.

Rozšíření oblasti podnikání je rovněž potřeba uvést v příslušných registrech.
Změny se mohou týkat také zvýšení či snížení základního kapitálu peněžními vklady. Jak známo, každá s.r.o. musí mít minimální základní kapitál ve výši 200 tisíc korun.


Důležitou změnou, která je poměrně složitá a je dobré ji přenechat na odbornících, je změna společenské smlouvy, případně zakladatelské listiny.
Tyto a další záležitosti vám pomůže upravit společnost FONTIONNEL. O tom, jaké změny ve společnosti provádí, se dozvíte bližší informace na jejích webových stránkách. Pro tyto informace klikněte sem.


Pakliže máte všechny záležitosti okolo vaší firmy vyřešené, a to třeba i s pomocí zmíněné firmy, zaměřte se také na kvalitní vybavení vaší kanceláře. Důležité je krom jiného třeba efektivní osvětlení kanceláře. Financování modernizace osvětlení lze vyřešit různými způsoby, jednu z možností nabízí společnost ecologic.sk.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil