Zvolte zelenou elektřinu a plyn pro domácnost či podnikání

25. srpen 2012  PR   Finance  1678 zobrazení  399 slov

PR. Elektřina a plyn je stále dražší a domácnosti či podnikatelé hledají úspory. Možností je zvolit energii z obnovitelných a alternativních zdrojů.

Zelená energie je vnímána veřejností především jako solární a větrné elektrárny umístěné v krajině. Především je ale tato energie ekologická a využívá k výrobě obnovitelné zdroje nebo alternativní zdroje.

Tuto energii může využívat každý a když se pro ni rozhodne, podpoří ekologii. Kromě klasické elektřiny si domácnosti, podnikatelé nebo odběratalé využívat i plyn.

ST ENERGY je společnost zabývající se prodejem elektrické energie a zemního plynu včetně poradenství. Zaměřuje se především na prodej tzv. zelené energie z alternativních a obnovitelných zdrojů.

Jak ušetřit za energie

Ceny energií za elektřinu a zemní plyn neustále rostou, proto je logické, že domácnosti, podnikatelé a velkoodběratelé hledají úspory. A ty lze dosáhnout třemi způsoby.

Především snížením nákupních cen energií, dále snížením spotřeby energií konečných spotřebičů. To znamená optimalizace spotřeby, rekonstrukce, nebo výměna spotřebičů za energeticky méně náročné. Poslední možností je například snížením spotřeby energií provozováním vlastního zdroje energie a optimalizováním vlastní výroby energie.

Jak spočítat úsporu

Rozhodnout se pro změnu dodavatele elektřiny a změnu dodavatele plynu je snadné. Doporučuje se ale úsporu nejprve spočítat na online kalkulátoru. Společnost klientům nabízí možnost spočítat, jaký produkt na trhu je nejvýhodnější.

K dspozici je několik tarifů plynu a elektřiny. Samozřejmostí je i ceník elektřiny a ceník plynu.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil