Hodláte investovat do obnovitelných zdrojů? Využijte služeb skupiny ESIN

14. květen 2013  Roman Beneš  Investice  1489 zobrazení  400 slov

PR. Chcete-li investovat do obnovitelných zdrojů, spojte se se společností ESIN group a.s. Její specializací jsou právě investice do obnovitelných zdrojů.

Investice do obnovitelných zdrojů energie patří v současné době mezi velmi výhodné druhy investic. Není proto divu, že se mnozí podnikatelé zajímají právě o tento sektor. Chcete-li i vy investovat do obnovitelných zdrojů, spojte se se společností ESIN group a.s.

Činnost ESIN group a.s.

Společnost ESIN patří mezi významné slovenské firmy, která se zaměřuje právě na investice v oblasti alternativní zdrojů energie. Vznikla v roce 2007 a jde o velmi dynamicky se rozvíjející společnost, jejíchž služeb využívá mnoho podnikatelských subjektů.

Společnost ESIN nehledí jen na strategické investice do alternativní zdrojů energie, mezi její další činnosti patří také developerská činnost, která se týká zejména rezidenčních nemovitostí na Slovensku i v dalších zemích. V představenstvu společnosti ESIN group a.s. zaujímá post krom jiných třeba Boris Kubovič- podpředseda představenstva.

JUDr. Boris Kubovič je jedním ze zakladatelů společnosti ESIN a také jejím akcionářem. V rámci své činnosti například dohlíží na developerské projekty. Zároveň má na starosti kreativní činnost, kdy se zaměřuje na tvorbu správné image společnosti.

Dluhopisy pro investory

Společnost ESIN v současné době nabízí výhodné dluhopisy pro investory, které jsou vydávány s úrokem 7,5%. Úpisy těchto dluhopisů jsou prováděny přes J&T Banku. Jmenovitá hodnota dluhopisů je 1.000 EUR. Splatnost dluhopisů, které si investoři pořídí, je stanovena na rok 2019.

V momentě, kdy chcete, aby vaše firma byla úspěšná, je vhodné se spojit se společností, která má stabilní zázemí a vyzná se v příslušném oboru. Ke zvýšení úspěchů vaší firmy však mohou přispět i drobné detaily. K vyšším ziskům pomůže i například to, že o činnosti vaší firmy budou širokou veřejnost informovat reklamní plakáty a letáky.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x