Investiční zlato je bezpečnou investicí. Nebojte se a zkuste ji také

13. únor 2013  PR   Investice  1738 zobrazení  482 slov

Investovat do zlata se v současné turbulentní době na finančních trzích vyplatí. Zlato totiž patří mezi nejstarší investiční instrumenty.

Investiční zlato je bezpečnou investicí. Nebojte se a zkuste ji takéInvestiční zlato je bezpečnou investicí. Nebojte se a zkuste ji také

Investiční zlato je jistota, a to je všeobecně známo. Navíc patří mezi likvidní aktiva. Znamená to, že jsou jednoduše obchodovatelná.

Reklama

Je dobré vědět, že investoři, kteří chtějí získat zlato do svého vlastnictví, mohou nakupovat zlaté slitky. Myšleny jsou cihly nebo zlaté mince, které se prodávají nejčastěji v trojských uncích nebo gramech.

Lidé se rozhodují investovat do zlata především z důvodu výhodné investice. Jedním z důvodů je to, že jeho cena neustále roste. Navíc někteří lidé nakupují zlato ve víře, že se současný monetární a finanční svět zhroutí. Tím pádem pouze zlato si uchová svoji hodnotu.

Faktem je, že investiční zlato se v roce 2012 zhodnotilo o 4,9 % v eurech, 7 % v dolarech a 6,8 % v korunách. Navíc investiční zlato je osvobozeno od DPH. Pořídit lze zlaté slitky či zlaté mince. Jsou samozřejmě i další důvody, proč lidé chtějí investice do zlata či stříbra.

Vzhledem k tomu, že směřování současného peněžního systému je čím dál více založeno na virtuálních hodnotách, zlato je naopak stálice. A je hned několik důvodů: stálost, chemická odolnost, značná měrná hmotnost a vysoká, všeobecně uznávaná hodnota.

Vždy aktuální ceny

Na zlato se specializuje společnosti Bessergold, jakožto odborník na investiční zlato a investiční stříbro. Je to velká evropská firma s pobočkami v Německu, Česku a Polsku.

Předností tohoto obchodníka s investičním zlatem je zejména vždy aktuální cena za investiční zlato a stříbro. Nikdo nezadává ceny manuálně, jak se mu hodí. Systém si sám stahuje aktuální burzovní ceny a aktuální kurz eura a koruny. Ceny u nás jsou vždy aktuální a mění se, pokud běží burza.

Další předností firmy je, že ceny na webu jsou konečné. Nejsou skryté platby ani přirážky, ceny jsou uvedeny včetně DPH. Dokonce u každé ceny je, kolik konkrétně zákazník zaplatí na DPH. Jediné, co se k ceně přičte je poštovné, pokud si zákazník nechce investoční zlato a stříbro vyzvednout osobně na pobočce v Praze na Václavském náměstí.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x