Jaké výhody přináší koupě ready made společnosti?

7. listopad 2014  Roman Beneš  Investice  1617 zobrazení  469 slov

PR. Máte zájem pustit se do podnikání a nevíte, jak na to? Jedním z nejjednodušších způsobů, který přináší i několik zajímavých výhod, je koupě ready made společnosti.

Jaké výhody přináší koupě ready made společnosti?Jaké výhody přináší koupě ready made společnosti?

Ready made s.r.o. jsou společnostmi, které jiné firmy zakládají čistě za účelem následného prodeje. Usnadňují tak práci lidem, kteří chtějí provést založení s.r.o. Vyřídí za ně totiž všechny potřebné náležitosti, které vyžadují právní normy České republiky.

Rychlý start podnikání

Hlavní výhodou koupě ready made s.r.o. je rychlost, s jakou můžete začít podnikat. Zatímco založení s.r.o. vlastní cestou trvá několik týdnů, neboť je potřeba zajít na živnostenský úřad, nahlásit sídlo firmy a vše nechat zavést do Obchodního rejstříku, v případě ready made společnosti je už vše vyřízené.

Vy si tak jednoduše vyberete z aktuální nabídky společností, zaplatíte za ni a můžete začít prakticky ze dne na den vyvíjet jejím jménem podnikatelskou činnost. Firma, která prodej zrealizuje, vám v případě potřeby zajistí i případné změny v sídle společnosti či jiných záležitostech.

Splacený základní kapitál

Velkou předností ready made společností je fakt, že mají plně splacený základní kapitál, což je jednou z hlavních podmínek pro založení s.r.o.

Nízká pořizovací cena

Cena za firmy na prodej, které jsou předzaložené, se pohybuje už pod hranicí 20.000 Kč. Takovouto nabídku uvádí kupříkladu společnost Simplyoffice, jež umožňuje zakoupení ready made s.r.o. beze změn už od 17.900 Kč.

Kromě toho nabízí také možnost poskytnutí sídla společnosti, případně založení s.r.o. na klíč dle vašich požadavků. V případě, že nemáte dostatek finančních prostředků na základní kapitál společnosti, Simplyoffice vám jej zapůjčí.

Více informací o výhodách ready made společností a jejich aktuální nabídce od společnosti Simplyoffice naleznete na webu simplyoffice.cz. Vstupte do světa podnikání chytře a bez starostí s náročným zařizováním společnosti.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil