Kde sehnat investiční stříbrné mince?

27. listopad 2014  Roman Beneš  Investice  1430 zobrazení  604 slov

PR. Stříbrné mince jsou nejen pěkným dárkem, kterým můžete potěšit někoho blízkého, ale mohou sloužit také jako pamětní mince. V poslední době však o ně roste zájem ještě z jednoho důvodu. Stávají se totiž komoditou, do níž lidé vkládají své naspořené peníze. V tom případě se o nich dá hovořit jako o investičních stříbrných mincích.

Kde sehnat investiční stříbrné mince?Kde sehnat investiční stříbrné mince?

 

Do stříbra se vyplatí investovat z mnoha důvodů

Stříbro je podobně jako investiční zlato drahým kovem, s nímž se obchoduje na burze a mnozí lidé, od drobných střadatelů až po velké investory, do něho vkládají své peníze. Účelem ani není tak zisk jako spíše ochrana peněz před inflací. Drahé kovy jsou obecně vzácné, neboť mají omezené světové zásoby. I díky tomu mají poměrně stabilní hodnotu. Když proto vložíte své naspořené peníze do zlatých cihliček či stříbrných mincí, máte prakticky jistotu, že o finanční prostředky během času nepřijdete a neztratí nic na své hodnotě.

Investici do stříbra lze v současné době provést velmi jednoduše. Mylná je představa, že musíte jít někam na burzu. Díky internetu dochází k rychlému rozvoji obchodování s drahými investičními kovy.

U Golden Invest zakoupíte populární stříbrné mince z celého světa

Investiční stříbro a zlato pořídíte kupříkladu v internetovém obchodě společnosti Golden Invest. Ten disponuje bohatou nabídkou pamětních i investičních mincí, které splňují všechny potřebné zákonné parametry. Ano, při nákupu stříbrných mincí je třeba vědět, že musejí mít certifikáty a také určitou ryzost, jinak je nelze za investiční mince považovat. Na to je třeba si při pořizování dát pozor.

Zmíněný obchod nabízí tradiční stříbrné a zlaté mince, které jsou raženy s různými motivy. Pořídíte zde například minci Philharmoniker 1 Oz, na níž jsou jako motivy vyraženy symboly typické pro Vídeňskou filharmonii. Tato stříbrná mince patří mezi vůbec nejoblíbenější evropské mince. Ve zmíněném obchodě ji zakoupíte už za 560 Kč. K dostání jsou samozřejmě i mince vyšších hodnot. Pro větší investice pak doporučuji zvolit spíše stříbrné či zlaté slitky.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil