Návod, jak funguje online investice do zlata

13. březen 2015  Roman Beneš  Investice  1508 zobrazení  538 slov

PR. Odborníci na investice doporučují část finančních prostředků vložit do investičního zlata. Jde o dobrý způsob, jak ochránit vaše peníze před ztrátou hodnoty. V tom článku se dozvíte, jak postupovat při nákupu zlata online.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

 

Zlaté slitky a mince pořídíte u Golden Invest

V dnešní době se dají pořídit investiční zlaté slitky a mince přes internet. Nemusíte tak navštěvovat klasický kamenný obchod, vše vyřídíte z pohodlí a klidu domova, případně třeba ze své kanceláře.

Investiční zlato se dá online pořídit velmi jednoduše, a to na portál společnosti Golden Invest Company, a.s. V zásadě musíte splňovat pouze základní kritéria – být zletilí a způsobilí k právním úkonům. Pro uskutečnění obchodu je vhodné disponovat vlastním bankovním účtem, usnadní to platbu zakoupeného zboží.

Nákup je možný bez registrace

Pro investici do zlata se v eshopu zmíněné společnosti nemusíte ani registrovat. Při častějším nakupování je to však praktické, neboť není zapotřebí neustále vyplňovat patřičné osobní a kontaktní údaje.

Samotný postup je následující. Z aktuální nabídky si vyberete zlaté mince a slitky podle ceny, hmotnosti či konkrétní značky, respektive rafinerie, která je vyrazila. Následně zboží vložíte do nákupního košíku, podobně jako když nakupujete oblečení či jiné spotřební zboží online.

Provedení objednávky trvá jen pár minut

V dalším kroku vyplníte kontaktní a platební údaje (pokud jste již registrovaní, stačí se před výběrem zlata přihlásit) a potvrdíte objednávku. Obratem budete prostřednictvím emailu vyzváni k platbě zálohové faktury. Záloha činí 95% z aktuální celkové ceny.

Po přijetí zálohy se vypočte konečná cena produktu. Investiční zlato má pohyblivou hodnotu, kurzy se mění prakticky každý den, byť jen nepatrně. Proto není možné ihned vědět celkovou cenu, ta se vypočítává až při finálním uskutečnění obchodu. V případě, že částka bude vyšší nežli záloha, budete vyzváni k doplacení. Jakmile zaplatíte, dojde k vyskladnění zboží a jeho expedici na vámi uvedenou adresu. Zlaté mince a slitky, které jste si objednali, můžete očekávat během několika dní.

Kromě platby online vám Golden Invest nabízí také možnost platby na dobírku. Je to ale praktické spíše jen v okamžiku, kdy si pořizujete zlaté slitky a mince menší hodnoty.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x