Návod, jak si ulehčit prodej firmy s.r.o.

8. prosinec 2014  Roman Beneš  Investice  1369 zobrazení  440 slov

PR. Podnikáte a příliš se vám nedaří? Pokud ano, pak existuje hned několik řešení této nepříjemné situace.

Návod, jak si ulehčit prodej firmy s.r.o.Návod, jak si ulehčit prodej firmy s.r.o.

Jako první se logicky nabízí možnost zkvalitnění prodeje svých služeb anebo produktů. Dostat se tak můžete na pozice, které vám zaručí opravdu vysoký zisk a podnikatelskou prestiž. Víte-li ovšem, že již vaši společnost nijak neoživíte, můžete zvolit prodej firmy. Ten může být ideální v tom, že získáte finanční prostředky z již nefungujícího byznysu. Jak tedy na prodej společnosti? Fakticky máte dvě základní cesty. Tu první představuje prodej svépomocí a tu druhou prodej firmy autorizovanou společností. Záleží jen na vás, kterou alternativu si zvolíte…

Prodej firmy svépomocí je zdlouhavý

Jestliže budete prodávat firmu svépomocí, pak vás to bude stát vcelku vysokou míru trpělivosti. Nemáte-li s prodejem žádné zkušenosti, můžete na něm spíše prodělat.

Potíž nastává zejména v tom, že prodej společností s.r.o. vyžaduje přesný postup, aby bylo vše dokončeno dle vašich představ. Sestává se z celé řady úkonů, jež je nutné dodržovat. Jedná se především o celkové stanovení sumy, kterou byste měli utržit za danou firmu. Rozhodně je třeba říct, že prodej svépomocí bude trvat značně dlouhou dobu kvůli samotné propagaci prodeje. Většina ze zájemců totiž o vašem prodeji nebude vědět.

Profesionálové obstarají všechno za vás

Pokud chcete mít prodej firmy s.r.o. maximálně zjednodušený, vložíte jej do rukou profesionální firmy. Budete tak mít jistotu, že se konkrétní požadovaná společnost prodá za rozumnou cenu. Vy jako majitel dané firmy na prodej se nebudete muset o nic starat. Velmi výhodně nabízí ready made s.r.o. Firmus. Právě při prodeji firmy realizovaném touto společností budete mít kompletně všechno bez starostí a jakýchkoli potenciálních komplikací.

Komerční sdělení

-fil-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil