Podnikatelská příležitost je třeba i realitní franchising

17. červenec 2012  PR   Investice  1892 zobrazení  482 slov

Najít investiční příležitost lze prakticky kdekoliv. Jednou z možností je realitní franchising umožňující mít vlastní realitní kancelář a přitom používat zavedenou známou značku.

Kam investovat peníze, aby vydělávaly. Nebo jak získat práci a odstartovat nové podnikání. Těmito otázkami se zabývá mnoho lidí. Možná patříte mezi ně a tudíž začít realitní byznys je pro vás zajímavá nabídka.

Reklama

Není nutné v současnosti začínat podnikání s bezejmennou značkou. Velmi efektní je tzv. franchising. Tento systém podnikání je postaven na tom, že samostatný podnikatel zůstává svým pánem, ale je zapojen do sítě realitních kanceláří pod jednootným jménem.

Kromě této přednosti se cení především podnikatelský koncept, který je ověřen a vyzkoušen v praxi. Podnikatel a jeho zaměstnanci navíc procházejí školeními, které zaručují, že zákazník dostává stejné služby jako kdekoliv jinde u jiné pobočky stejné sítě.

Podnikatel, majitel pobočky realitní kanceláře, se do sítě zapojí vstupním poplatkem a dále podnikání funguje na principu odvádění procentní části svého zisku majiteli franchisingové sítě.

V současnosti je ale obvyklé, že se do sítě zapojují již prosperující realitní kanceláře malého či středního rozsahu. Podnikatelé totiž mohou usoudit, že být začleněn do velké realitní sítě je pro ně přínosné. Zákazníci stále častěji dají kvůli důvěře na známé značky.

Stabilní síť na trhu realit je v současnosti podstatným faktorem, jak se udržet. Díky realitní síti se podnikateli snižují náklady, zvětšuje se nabídka a zvýší zisky. Samozřejmostí je fungující know-how s potřebnou podporou školení.

Jak se zapojít do franchisingové sítě

Reality lze prodávat s mnoha sítěmi, jednou z nich je známá RK Evropa. Tato síť pomůže tomu, kdo je odhodlaný a chce dosáhnout finanční prosperity.

Ten, kdo se rozhodne spojit své síly s Evropou, dostane příležitost podnikat pod zavedenou a respektovanou značkou. Zisky se zvyšují s rostoucím obratem, navíc vydělávat lze i na provizích za doporučení v rámci realitní sítě.

Další předností tohoto licenčního podnikání je to, že podnikatel získá výhody u smluvních partnerů. A to třeba slevy na telefonních poplatcích či příjmů z poskytnutých hypotečních úvěrů. Nechybí ani pojištění nebo slevy na koupi automobilů a nábytku.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil