Prodej nově založených firem: Pro koho je výhodný

16. červen 2013  Roman Beneš  Investice  1420 zobrazení  445 slov

PR. V podnikatelském prostředí je stále oblíbenějším způsobem prodej nově založených firem. Ten je určen pro vybraný druh zájemců.

Některé nově založené společnosti jsou mnohdy nabízeny ihned k prodeji. Mluví se o takzvaných ready made společnostech. Nově založené firmy jsou k dispozici určitému okruhu zájemců.

Pro ty z vás, kteří chtějí si chtějí ušetřit čas a námahu

Především je tento rychlý způsob zakládání sro nebo akciových společností určen zájemcům o podnikání, kteří chtějí šetřit čas. Založení firmy vlastními silami totiž i v dnešní době trvá v České republice i třeba na Slovensku poměrně drahnou dobu.

Venice nabízí mnoho firem na prodej

Než se vyřídí všechny náležitosti, může uplynout klidně i několik týdnů. A právě z toho důvodu je vhodné využít prodej firem. Ten na Slovensku nabízí kupříkladu společnost Venice s.r.o. S její aktuální nabídkou volných firem na prodej se seznámíte zde.

Prodej firmy, která byla za tímto účelem přímo založena, je z časového hlediska mimořádně efektivní. To ale není jediná výhoda a důvod, proč si pořídit vlastní firmu právě tímto způsobem.

Nemusíte řešit základní kapitál

Dalším důvodem může být například i to, že ready made společnost má vyřešené prakticky všechny náležitosti, a to včetně splacení základního kapitálu, což je jednou ze základních podmínek pro to, aby mohla na trhu začít působit.

Dále se na ní obvykle váže také zajištěné sídlo firmy, které může být virtuální. Sídlo firmy lze samozřejmě kdykoliv změnit a nahradit jej atraktivnějším ve městě, kde potřebujete.

Zmíněná společnost venice.sk nabízí nejen firmy na prodej, ale také možnost zajistit si virtuální sídlo firmy, a to za atraktivní ceny v dobrých lokalitách, zejména v centru Bratislavy.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil