Víte, jak probíhá prodej zlaté mince?

22. leden 2015  Roman Beneš  Investice  1642 zobrazení  584 slov

PR. Máte zájem pořídit si zlaté mince, ať už čistě ze sběratelských důvodů, nebo jako výhodnou investici vašich peněz? Pak vězte, že vše vyřídíte v klidu z domova.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Pohodlně se usaďte k počítači a následujte rady, které vám zodpoví na otázku, jak probíhá prodej zlaté mince online.

Jaké zlato lze považovat za investiční?

Než vám sdělím, jak snadný a rychlý nákup zlatých mincí je, povězme si něco o tom, co se pod pojmem zlaté mince, respektive investiční zlato skrývá. Jde o fyzické zlato, které musí splňovat přesná kritéria, která jsou stanovena v zákoně. U nás jde konkrétně o zákon č. 235/2004Sb. o dani z přidané hodnoty.

Proč právě v tomto zákoně? Investiční zlato, které se nabízí na prodej, je totiž osvobozeno od DPH. A právě proto je třeba jej přesně definovat. Rozhodně za něj nelze považovat jakoukoliv zlatou minci či třeba zlatý řetízek.

Prodej zlatých mincí online zvládne hravě každý z vás

Nyní už ale k samotnému průběhu prodeje zlata. V okamžiku, kdy se rozhodnete pořídit si zlaté mince jako dárek či kvůli investici, navštivte internetový obchod společnosti Golden Invest. Ta patří mezi prověřené společnosti, které se prodejem zlata na tuzemském trhu zabývají.

V jejím eshopu najdete několik známých kusů zlatých mincí, a to v cenách od několika set korun až po mince v hodnotách desítek tisíc korun. Stačí si jen vybrat konkrétní produkt. U každé mince naleznete podrobný popisek o její historii, ale i praktické informace o hmotnosti a dalších parametrech.

Vybranou zlatou minci výběru jednoduší vložíte do online nákupního košíku, podobně jako to děláte při nákupu běžného spotřebního zboží přes internet. Princip je zde téměř stejný. Před prodejem po vás eshop vyžaduje pouze kontaktní a platební údaje a také zaplacení zálohy. Poté, co proplatíte zálohovou fakturu, vypočte se konečná cena objednaného produktu, na základě níž případně zaplatíte doplatek. Aktuální ceny jsou vypočítávány podle současných cen zlata na světových trzích.

Jakmile provedete platbu, je prodej ukončen. Zlaté mince vám do několika dnů přijdou na vámi uvedenou adresu.

U společnosti Golden Invest tedy můžete nákup zlatých mincí provést kompletně přes počítač. Po celou dobu je vám k dispozici také telefonická pomoc v případě, že si s něčím nevíte rady. Stačí zavolat na číslo 732 157 852. Golden Invest nabízí nejen investiční zlato, ale také stříbrné slitky a mince.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x