Zvolte si investiční poradenství šité na míru

15. listopad 2012  PR   Investice  1556 zobrazení  491 slov

PR. Investovat lze do mnoha finančních i nefinančních produktů. Před uskutečněním transakce je ale vhodné si poradit o vhodné volbě.

Pod pojmem investování si mnoho lidí představí vkládání peněz do podílových fondů, dluhopisů nebo akcií. Ti odvážnější to zkusí i do diamantů. Na finančním trhu však existují i investiční certifikáty.

Na trhu jsou i další moderní investiční nástroje. Kromě investičních certifikátů jsou to burzovně obchodované fondy, korporátní a konvertibilní dluhopisy.

Tyto instrumenty vynikají především nižším poplatkovým zatížením, okamžitou likviditou a bezkonkurenčním výnosem při znatelně nižší míře rizika. Pro investory je příjemné, že investiční certifikáty představují zjednodušeně dlužní úpisy emitované bankami, jejichž cena se vyvíjí v závislosti na předem zvoleném podkladovém aktivu. Mezi aktiva se zahrnují zejména jednotlivé akcie, akciové indexy, komodity či měny.

Strategie jsou sestaveny buď ryze konzervativní až po dynamické. Nejprve se vytvoří investiční doporučení, poté se vytvoří investiční profil. Investiční poradenství spočívá ve výběru vhodného investičního produktu a vytvoření portfólia.

Investiční certifikáty

Žádané jsou takové produkty, u kterých lze dosáhnout vyššího výnosu a nižšího rizika. Oproti klasickému zhodnocování peněz jako jsou termínované účty a podílové fondy, majé investiční certifikáty okamžitou likviditu a nižší poplatkové zatížení.

U dobře sestaveného portfolia je navíc jistota vynikajících výsledků, a to jak v období růstu, tak v době stagnace či poklesu.

Pto lepší představu, co jsou investiční certifikáty. Představují zjednodušeně dlužní úpisy emitované bankami. Jejich cena se vyvíjí v závislosti na předem zvoleném podkladovém aktivu. Tím mohou být například jednotlivé akcie, akciové indexy, komodity či měny.

Investiční poradenství

Od roku 2007 působí na trhu Best Buy Investments. Společnost, která na trzích vyhledává ty nejlepší investiční příležitosti z oblasti moderních investičních nástrojů.

Z investičních doporučení, která společnost vytváříí, si podle svého investičního profilu dokáže vybrat každý typ investora. Best Buy Investments řídí profesionálové s mnohaletými zkušenostmiz oblasti privátního a investičního bankovnictví. Mají rovněž vlastní zkušeností s investováním na finančních trzích.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil