Allianz přichází s novým investičním životním pojištěním

19. září 2011  PR   Pojištění  1928 zobrazení  195 slov

Allianz pojišťovna začne nabízet na českém trhu se zbrusu novým jednorázovým investičním životním pojištěním. Produkt zároveň má zaručit ochranu investovaných prostředků.

Allianz přichází s novým investičním životním pojištěnímAllianz přichází s novým investičním životním pojištěním

Allianz zavádí jednorázov investiční životní pojištění Allianz ENERGYinvest. Jeho výnos je odvozen od indexu zohledňujícího vývoj 14 významných společností, u kterých se v následujících letech očekává profit z rozvoje nových energetických zdrojů a k tomu potřebných technologií.

Reklama

Další výhody nového "jednorázu" od Allianz spočívají v zajištění proti měnovému riziku, v pojistné ochraně pro případ smrti úrazem, v možnosti částečných odkupů už po třech letech a také v daňové úspoře.

Zajímavostí je, že výši kapitálové ochrany nabízí Allianz ENERGYinvest ve dvou variantách. Lidé si mohou zvolit mezi 100% kapitálovou ochranou investované částky vhodnou pro konzervativní investory a nebo 85% kapitálovou ochranou.

V druhém případě získávají možnost vyššího zhodnocení, a to až do 2,3násobku dosaženého výnosu. Obě varianty lze přitom jednoduše kombinovat v rámci jedné smlouvy.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil