Kooperativa upravuje starší životní pojistky

13. září 2011  PR   Pojištění  1784 zobrazení  192 slov

Pojišťovna Kooperativa se rozhodla upravovat starší životní pojistky. Zavedla modernizaci smlouvy původního životního pojištění bez nutnosti uzavírat novou smlouvu.

Kooperativa upravuje starší životní pojistkyKooperativa upravuje starší životní pojistky

Kooperativa zavádí nový program PERSPEKTIVA UNIversal, který klienti využijí pro úpravu starších pojistek. Pojišťovna tvrdí, že předčasné ukončení smlouvy životního pojištění a uzavření nové je pro klienty finančně velmi nevýhodné, neboť na nové smlouvě musí vždy znovu zaplatit celé pořizovací náklady.

Reklama

Proto Kooperativa nabízí jinou alternativu, jak smlouvu upravit a přizpůsobit aktuální životní situaci. PERSPEKTIVA UNIversal je nyní připravena jako alternativa k většině starších tarifů životního pojištění.

Tento pojišťovací produkt je možné sjednat i mimo výroční den pojištění, v případech, kdy je aktuálně na smlouvě přeplatek či nedoplatek pojistného nebo je smlouva vinkulována nebo část pojistného hradí zaměstnavatel.

Novou PERSPEKTIVU lze sjednat i v případě, kdy na původní pojistné smlouvě došlo k pojistné události či aktuální zdravotní stav klienta je změněný oproti počátku pojištění.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x