Pojistit si vozidlo se vyplatí po srovnání nabídek

10. duben 2012  Redakce MS   Pojištění  1630 zobrazení  435 slov

PR. Povinné ručení motorového vozidla je zákonné pro každého majitele. Díky srovnávacím kalkulačkám si lze vybrat nejvhodnější nabídku a online i sjednat pojištění.

Každý majitel automobilu či motorky si chce sjednat výhodné povinné ručení. A protože to skutečně je možné, nevyplatí se výběr z nabídek podceňovat. Pokud se totiž tento proces dělá svědomitě, lze tak předejít pozdějšímu zklamání z nevyhovující pojistky nebo vysokého pojistného, což je možné zjistit až v průběhu času.

Povinné ručení porovnání je příjemnou možností jak si otestovat různé nabídky mnoha pojišťoven. Kalkulačka totiž umí porovnávat výhody a ceny jednotlivých pojištění. Takže u srovnávačů je obvyklé, že je povinné ručení kalkulačka sloučena do jednoho agregátoru porovnávajícího více nabídek.

Díky tomu, že je vše průběžně aktualizováno, v systému se objevují aktuálně nabízené pojistky. Také je možné zjišťovat, zda se nevyplatí vyměnit pojišťovnu.

Pojistky je už obvyklé sjednávat po internetu. Není tedy důvod kvůli sjednání pojistky do poboček a agentur. Vše lze vyřídt z domova či kanceláře. Další výhodou je okamžitý přehled, kolik je možné ušetřit.

Specializovaný portál Pojistito.cz s pojistními nabídkami umožňuje prostřednictvím zabezpečené platební brány uzavřít kompletní povinné ručení online v několika minutách, navíc se tím i ušetří.

Allianz a Česká pojišťovna

A jaké jsou nabídky? Především Allianz povinné ručení a povinné ručení Česká pojišťovna. Ty jsou nejvíce vyhledávané, a to zejména kvůli tomu, že jsou velkými pojišťovnami na trhu. Lze tedy na povinném ručení uštřit až 85 procent.

Výhody Allianz pojištení v rámci povinného ručení jsou následující: má nejširší ochranou na trhu, je možnost pojistit autosklo, k dispozici je náhradní vozidlo až na 20 dnů, slevy za věrnost, asistenční služby a rychlá likvidace online.

Výhody povinného ručení od České pojišťovny jsou tyto: úrazové pojištění pro řidiče a cestující ve vozidle, asistenční služby, možnost získání bonusu až ve výši 50 procent, lze si zapůjčit vozidlo.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil