Povinné ručení online lze sjednat za výhodných podmínek

31. březen 2012  Redakce MS   Pojištění  1518 zobrazení  377 slov

PR. Pojištění motorového vozidla je povinné a vlastník jej musí uzavřít s pojišťovnou. Díky mnoha nabídkám cena nemusí být závratně vysoká.

Povinné ručení stále ne všichni majitelé vozidel platí a mají ho sjednané u pojišťovny. Přitom je to zákonná povinnost. Ti, kteří se brání placení, možná ani nevědí, že pojištění si lze sjednat přes internet a díky online nabídkám cenu opravdu "stlačit" na minimum.

Pokud nemá vlastní vozidla uzavřené povinné ručení, měl by to rychle napravit. Jinak se vystavuje velkým nepříjemnostem. Za nevyřízené pojištění totiž může být majiteli vozidla udělena pokuta až do výše 40 tisíc korun.

Ale hlavně, není už úniku. Dřív nebo později Česká kancelář pojistitelů na hříšníka přijde a bude chtít nezaplacenné povinné ručení i s dalšími poplatky zpětně zaplatit. A tento poplatek činí činí 20 – 300 korun zpětně za každý den, kdy vlastník vozidla neplatil povinné ručení. Informace, co vlastníkům vozidel hrozí, pokud nebudou mít sjednané zákonné pojištění, lze nalézt na webu Povinneruceni.biz.

Takže, co dělat? Samozřejmě si raději zákonné povinné ručení sjednat. Pojištění vozidel nabízí mnoho pojišťoven, vhodné je tedy vybírat ti nejvhodnější. Ovšem vnímání "nejvhodnější" je pro každého něco jiného. Proto lze využít například webu Bezvapojisteni.cz.

Ten totiž umí porovnávat povinné ručení, díky němu lze vybrat nejvýhodnější pojišťovnu a v konečném důsledku ušetřit až 64% na povinném ručení.

A teď, v čem tkví kouzlo, že lze sjednat nejlevnější povinné ručení. Hlavní důvod spočívá ve srovnání desítek různých nabídek všech pojišťoven, dále díky tomu, že Expresnipojisteni.cz získává pojišťovnám mnoho klientů, tak to dává právo od nich žádat smlouvy s lepšími cenovými podmínkami, narozdíl od individuálního klienta.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil