Sjednejte si výhodné cestovní a povinné ručení. Během pár minut

5. březen 2013  PR   Pojištění  1306 zobrazení  497 slov

PR. Kdo by si nechtěl sjednat cenově výhodné povinné ručení a cestovní pojištění. Na jednom místě lze uzavřít smlouvu snadno a rychle.

Povinné ručení a cestovní pojištění patří mezi základní pojišťovací produkty. Jsou velmi žádané a prakticky se bez nich neobejde nikdo, kdo vlastní motorové vozidlo či cestuje do zahraničí.

Možná ani nevíte, že povinnost uzavřít povinné ručení je dáno zákonem. A cestovní pojištění se vyplatí uzavřít i při jednodenní cestě za hranice Česka. Také je prokázáno, že přechodem k jiné pojišťovně lze na povinném ručení ušetřit dokonce až 85 procent a sjednávání cestovního pojištění přes internet je velmi pohodlné a rychlé.

Kvůli porovnávání mnoha pojišťoven a jejich pojišťovacích produktů vznikl srovnávač cen. A to z jednoduchého důvodu: Na trhu se u povinného ručení a cestovní pojištění vyskytuje velký počet různých nabídek. Ty se od sebe liší cenou a také množstvím poskytovaných služeb. A porovnávače cen vyberou tu nejvhodnější.

Další předností těchto vyhledávačů je možnost uzavření smluv na povinné ručení a cestovní pojištění.

Povinné ručení

Jak již bylo výše napsáno, uzavřít povinné ručení musí ze zákona každý majitel motorového vozidla. Smysl tohoto zákonného pojištění je uhrazení způsobené škody ze strany majitele vozidla.

Je tak zřejmé, že bezpečnou jízdou lze ušetřit na pojistném až o 60 procent, a to díky bonusům. Nejlevnější povinné ručení 2013 lze například uzavřít u specialisty na Ušetřeno.cz.

Cestovní pojištění

Uzavření cestovního pojištění by mělo být automatickým krokem při každé cestě do zahraničí. I u tohoto pojišťovacího produktu je důležité cestovní pojištění srovnání. Na Ušetřeno.cz je to možné - pojištění lze uzavřit velmi rychle, a to z pečlivě vybraných nabídek.

Navíc uzavřít cestovní pojištění je velmi výhodné, neboť běžné cestovní pojištění vyjde jen na pár korun denně, pojištění lze zřídít i zaplatit bez problémů online.

Navíc při uzavření většiny cestovních pojistek je i asistence 24 hodin denně. K tomu lze cestovní pojistku uzavřít i pro jiné osoby.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil