Úrazové pojištění od MetLife Amcico je vhodné nejen pro aktivní lidi

13. duben 2012  PR   Pojištění  2455 zobrazení  439 slov

Úrazové pojištění patří mezi základní produkty mnoha pojišťověn. MetLife Amcico má tento produkt ještě více sofistikovanější a lze si volit různé individuální varianty.

Úrazové pojištění by se mělo stát nedílnou součástí vybavení všech aktivních lidí, neboť úraz se může stát skutečně kdekoliv a kdykoliv. Samozřejmě žádné úrazové pojištění nenahradí jakkoliv velkou újmu na zdraví, avšak pojištění může kompenzovat zejména finanční ztráty způsobené úrazem - následky či dobou léčení.

Reklama

Takže skutečně platí, že úraz se může stát velkým zásahem do života. Navíc, pokud následky jsou trvalé. Z toho vyplývá, že je rozumné se úrazově pojistit, nenechávat nic náhodě a sjednat si úrazové pojištění.

Vzhledem k tomu, že úrazové pojištění lze uzavírat u různých pojišťoven, přece jen je vždy výhodné si srovnat jednotlivé nabídky. Například pojišťovna MetLife Amcico nabízí na českém pojistném trhu svůj produkt úrazového pojištění, které bude sestaveno dle potřeb klienta. Zohlednňuje se nejen aktuální zdravotní stav, ale i volnočasové aktivity, rizikové zaměstnání a další jiné aspekty. ty často mohou mít vliv na četnost úrazů.

Navíc kvalitně sjednané úrazové pojištění zajistí pro blízké v případě smrti následkem úrazu finanční prostředky. Dále úrazové pojištění zajišťuje krytí pro případ trvalé invalidity následkem úrazu.

Kromě již jmenovaných úrazových pojištění si u MetLife Amcico lze sjednat třeba i pojištění závažných onemocnění, pojištění zdraví nebo pojištění chirurgického zákroku či pojištění pro případ zlomenin a popálenin.

A jaké jsou další možnosti úrazového pojištění? Pojištění pracovní neschopnosti z důvodu úrazu/nemoci (denní odškodné), pojištění pro případ smrti následkem úrazu, pojištění pro případ trvalé invalidity následkem úrazu, pojištění pro případ chirurgického zákroku a/nebo hospitalizace, pojištění pro případ zlomenin a popálenin, úrazové pojištění Řidič. Bližší informace lze získat na webu Amcico pojišťovny.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x