Chytrá karta od České spořitelny nabízí několik významných výhod

11. červen 2012  PR   Půjčky  1548 zobrazení  431 slov

Kreditní karty jsou standardním produktem bank. Česká spořitelna nabízí své úvěrové karty v rámci produktu chytrá kreditka.

Není nutné mít u sebe peníze, aby se muselo něco kupovat. Stačí mít u sebe úvěrovou kartu. Ta je nazývána jako kreditní karta a díky ní lze mít finanční prostředky kdykoliv u sebe.

Reklama

Úvěrová karta funguje jako měšec, do kterého lze sáhnout. Pokud se navíc držiteli kreditní karty podaří peníze splatit do daného data, nezaplatí zbytečné výdaje navíc. Proto jsou tyto karty výhodné pro pokrývání nečekaných nákladů. U standardní půjčky je totiž nutné zaplatit i úroky.

Chytrá karta

Na bankovním trhu je několik úvěrových produktů založených na kreditních kartách. Česká spořitelna například nabízí svůj produkt Chytrá karta. Využívat ji mohou například absolventi a studenti. Karta totiž umožňuje nastavit vlastní výhody.

Díky této kartě lze navíc získávat i slevy u smluvních partnerů. Další výhodou a předností je ochrana. Pokud někdo novou věc ukradne nebo ji v brzké době po nákupu rozbije, držitel karty dostane peníze zpět. Zajištěna je i možnost pojištění této chytré karty i proti neschopnosti splácet.

Získat chytrou kartu je poměrně snadné. Stačí vyplnit online žádost na internetu a díky tomu si sjednat schůzku. Poté se dostavit na pobočku, na které se předloží platný průkaz totožnosti a potvrzení o výši příjmu vydané zaměstnavatelem. Student přinese potvrzení o studiu, podnikatel přiznání k dani z příjmů fyzických osob. Pak už žadatel obdrží kartu.

Chytrá půjčka

Česká spořitelna půjčky jsou dalším zajímavým produktem. Žadatel si může půjčit od 30 do 600 tisíc korun. Garantována je pevná úroková sazba a peníze si lze půjčit bez ručitele a udání důvodu.

Aby banka umožnila tento svůj produkt co největšímu počtu lidí, lze si informace získat prostřednictvím internetu. Na pobočce pak stačí podepsat jen smlouvu .


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil