Chytré úvěry a půjčky výrazně pomohou s financemi

27. květen 2012  Redakce MS   Půjčky  1368 zobrazení  364 slov

PR. Půjčování peněz v současné době je samozřejmou věcí. Chytré úvěry výrazně pomohou a přitom nejsou natolik velkým rizikem jako jiné půjčky od neseriózních poskytovatelů.

Půjčka a úvěr jsou klasickými finančními produkty, které pomáhají překlenou finanční potíže. Ti, kteří chtějí získat peníze na cokoliv, pro ně jsou určeny chytré půjčky a úvěry.

Půjčka

Tyto Smart půjčky umožňují získat finanční hotovost za výhodných podmínek, a to poměrně snadno. Což v případě bank je téměř nemožné.

V případě chytré půjčky je možné získat finanční hotovost za výhodných podmínek. Je tak zaručeno se vyhnout složitému papírování a vyřizování nadbytečných potvrzení při vyřizování půjčky. Navíc vše lze zařídit prostřednictvím internetového připojení.

Půjčky se poskytují v rozmezí od 5 do 50 tisíc korun, a to na dobu 8 - 13 měsíců. Výhodou pro žadatele je, že je doručena až do domu. Tento typ půjčky je určen zaměstnancům se stálým příjmem, důchodcům (starobní důchod, invalidní důchod) nebo ženám na mateřské dovolené.

Úvěr

Úvěr je další možností jak přijít k penězům. Splácení je prostřednictvím pravidelné měsíční splátky a výplata je v hotovosti. Úvěr je zajištěn při nedostatečné bonitě žadatele spoludlužníkem.

Výhodou úvěru je zejména bezúčelovost, není tedy nutné dokladovat, na co jsou peníze poskytovány. A samozřejmostí je možnost refinancování.

K získání úvěru jsou následující: pravidelný měsíční příjem a věk žadatele o minimálně 18 let. Nutnými doklady je občanský průkaz a druhý doklad totožnosti jako je řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list či průkaz zdravotní pojišťovny.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil