Kde si půjčit a kde vybrat peníze. Poradíme v tomto článku

28. únor 2013  PR   Půjčky  1555 zobrazení  377 slov

Kde si vybrat peníze z bankomatu či případně sjednat půjčku. Nový web nabízí praktické informace s mapou bankomatů po celém Česku.

Kde si půjčit a kde vybrat peníze. Poradíme v tomto článkuKde si půjčit a kde vybrat peníze. Poradíme v tomto článku

Peníze řídí náš život a je nutné si to uvědomit. Proto bychom se měli starat, jak je získávat. Jsou dvě cesty - vydělávat je či si je půjčit, avšak zase je nutné půjčené peníze splatit.

Reklama

Peníze si nejčastěji vybíráme z bankomatů. Na internetu vznikl velmi přínosný web, který se věnuje této problematice a jeho součástí je mapa bankomatů. Tento rozcestník funguje na principu vyhledávání bankomatů podle bank a místa umístění.

V databázi jsou bankomaty Citibank, Česká spořitelna, ČSOB, Poštovní spořitelna (ERA), Fio banka, GE Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Volksbank.

Dále lze najít bankomaty podle kraje, okresu a města. Aktuálně se v databázi nachází více než 3500 záznamů o bankomatech, včetně grafického zpracování v mapkách.

Ten, kdo si chce najít konkrétní bankomat, klinutím do mapy si může zvolit požadovaný kraj a následně i konkrétní okres. Po výběru okresu se vám zobrazí seznam všech bankomatů, které jsou v dané lokalitě.

U jednotlivého zobrazeného bankomatu se ukáže detailní mapa a základní informace o bankomatu, např. které bance patří. K dispozici je i detailní adresa včetně GPS údajů.

Cenné mince

Dalším zajímavým webem jsou cenné mince. Ty se samozřejmě od klasických mincí, kterými platíme, liší.

Tyto cenné mince jsou spíše sběratelskou hodnotou, neboť jejich cena se většinou řídí tím, jakou mají historickou, uměleckou nebo sběratelskou hodnotu. Kromě těchto cenných mincí existují ještě investiční mince, u nichž je cena dána zpravidla pouze cenou kovu, ze kterého jsou vyrobeny. A o tomhle všem pojednávají informace na specializované stránce o cenných mincí.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x