Konsolidace půjček výrazně pomůže při splácení mnoha úvěrů

17. únor 2014  PR   Půjčky  1681 zobrazení  341 slov

PR. Konsolidovat, sloučit, refinancovat půjčky lze i u spotřebitelských úvěrů. Takový produkt nabízí Home credit.

Mince, ilustrační foto. Foto: archiv PixmacMince, ilustrační foto. Foto: archiv Pixmac

Home Credit je považován za silnou a důvěryhodnou nebankovní institucí, která poskytuje spotřebitelské úvěry a půjčky. V současnosti nabízí a dále rozvíjí svůj produkt konsolidace půjček.

Tento produkt má lidem, kteří mají více půjček, pomoci v tzv. konsolidaci úvěrů - tedy překrytí starších dluhů novým úvěrem.

Co je konsolidace

Principem konsolidace půjčky je nový úvěr, který má delší dobu splatnosti než dosavadní půjčky. Tím se sníží měsíční splátka a lze dosáhnout na další peníze.

Tento typ úvěru je možné použít na uhrazení spotřebitelských půjček a úvěrů.

Spojení půjček Home Credit je výhodné hlavně pro ty, kteří platí měsíčně více půjček. Jejich spojením lze výrazně ušetřit na poplatcích a úrocích až tisíce korun.

Služby Home Credit

Home Credit rovněž nabízí svým zákazníkům skvělý servis a především dlouholeté zkušenosti. Díky tomu, že jsou služby dostupné prakticky celé populaci, není problémem si zažádat o konsolidaci půjček.

Mezi základní podmínky patří: sloučení půjček až do výše 300 000 Kč. Výši měsíční splátky i dobu splácení si klient volí sám. V průběhu splácení si lze měnit výši měsíční splátky jak bude klient potřebovat. A také díky pojištění výdajů se nemusí bát, že nebude moci splácet.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x