Malá půjčka před výplatou: Jak získat peníze online?

22. září 2014  Roman Beneš  Půjčky  1566 zobrazení  676 slov

PR. Pro půjčku už dnes nemusíte chodit do banky. Stačí usednout k počítači a sjednat si ji online.

Malá půjčka před výplatou: Jak získat peníze online?Malá půjčka před výplatou: Jak získat peníze online?

Po internetu se dá snadno a rychle zajistit krátkodobá půjčka před výplatou.

Malá půjčka před výplatou je v posledních letech velmi žádaným finančním produktem. Je určena především těm z vás, kteří mají čas od času problémy vyjít s penězi do chvíle, než se jim na účtu objeví mzda od zaměstnavatele. Hlavní výhodou tohoto produktu je fakt, že veškeré náležitosti vyřídíte online či po telefonu. Nemusíte tak nikam chodit, stačí mít připojení k internetu a aktivní mobilní telefon.

Jak probíhá sjednání půjčky krok za krokem?

Vyplnění formuláře

Rychlá půjčka se dá po internetu sjednat během několika minut. V zásadě vždy platí následující postup.

Při první žádosti se nejprve musíte registrovat na příslušných webových stránkách té půjčky, o kterou žádáte. Vyplnění registračního formuláře zahrnuje uvedení základních osobních a kontaktních údajů. Podmínkou je české státní občanství a bydliště na území ČR. Abyste krátkodobý úvěr získali, je nutné disponovat mobilním telefonem s aktivním číslem a také mít vlastní bankovní účet, na který vám budou peníze v případě schválení půjčky zaslány. Zároveň je třeba odsouhlasit obecné a obchodní podmínky.

Volba výše půjčky a doby splatnosti

Následný postup už je velmi rychlý. Zvolíte si výši půjčky a dobu její splatnosti. Ta se obvykle pohybuje do 30 dní, u některých společností ji lze v případě potřeby prodloužit. Už při samotné volbě těchto parametrů se dozvíte, jaké zaplatíte úroky či poplatky.

Vyčkání na schválení

Po odeslání žádosti dochází k jejímu posouzení. Poskytovatelé obvykle kontrolují, zda nejste v exekuci, případně i to, jaké máte pravidelné příjmy. Je ale na místě uvést, že půjčky před výplatou jsou mnohem dostupnější nežli klasické bankovní úvěry. I při nižší bonitě tak máte šanci potřebné peníze získat.

Odeslání peněz na bankovní účet

U každé půjčky ihned dochází k jejímu posouzení. Schválení či zamítnutí, o kterém se dozvíte prostřednictvím SMS zprávy či emailu, trvá zpravidla jen několik minut. Při schválení jsou pak finanční prostředky ihned převáděny na váš účet, takže je můžete mít k dispozici ještě tentýž den, kdy jste se rozhodli o půjčku zažádat.

Simplepůjčka s nízkými poplatky

Přesně na takto jednoduchém principu je založena Simplepůjčka. Jedná o výhodnou krátkodobou půjčku před výplatou, která vám nabízí až 10.000 Kč s dobou splatnosti na 30 dní, a to s nízkými poplatky. O jejích přednostech a podmínkách se dozvíte na webových stránkách simplepujcka.cz.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil