Nebankovní půjčky se vyplatí sjednávat u seriozních poskytovatelů

18. květen 2012  PR   Půjčky  1418 zobrazení  537 slov

PR. Půjčky bez registrů jsou velmi oblíbené pro svoje výhodné vlastnosti. Důležité je ale být obezřetný a lépe si půjčit peníze od seriozní nebankovní společnosti.

Půjčky bez ověřování příjmů jsou možností, jak získat peníze, když je nutné si půjčit. Proto je využívá mnoho žadatelů o půjčku.

Nebankovní půjčky jsou narozdíl od těch bankovních mnohem lehčeji dostupné. Není totiž tolik překážek jako u klasických bankovních. U nich je až s podivem, že je banky vůbec někomu přiznají.

Společnost ACEMA Credit je dlouhodobě lídrem na trhu zajištěných úvěrů a aktuálně nabízí nejvýhodnější nebankovní půjčku na trhu bez prověřování registrů dlužníků a potvrzení o výši příjmů. To vše s úrokem nižším než v bance, který začíná již od 7,99 %, RPSN 9,9 %.

Výhodné podmínky

Půjčka ihned je výhodná zejména kvůli rychlosti a dostupnosti, není nutné prověřování registrů a potvrzení příjmů, hotovost ihned při podpisu, výhodné úroky a možnost splátek až 20 let, seriózní a férové jednání, žádné skryté poplatky a poplatky předem, stabilní a profesionální společnost s 12 letou tradicí.

Hlavní výhody produktu Moje půjčka jsou hotovostní finanční zálohy ihned po podpisu, půjčky bez registru, žadateli o půjčku se ukazují všechny poplatky, předběžné schválení půjčky je během několika minut. Půjčuje se od 100 tisíc do 5 milionů. Ručení se provádí zástavou nemovitostí jako je byt, rodinný dům nebo družstevní byt. Pro ty, co nevlastní nemovitost stačí, když bude ručit příbuzný či známý. Neplatí se poplatky předem a poradce vysvětlí celou smlouvu.

Další služby

ACEMA Credit se profiluje jako seriózní nebankovní společnost. Zajištuje exekuce pomoc i bojuje proti podvodům, konkrétně úvěrovým podvodům a proti lichvě. Ta je totiž nešvarem a celkově tak poškozuje trh nebankovních půjček.

V této souvislosti se připravuje i program na, který lze pojmenovat jako ochrana proti podvodům či ochrana proti podvodným úvěrům a lichvě. Součástí bude i program finančního vzdělávání rizikových skupin obyvatel. Pro žadatele o půjčku jsou rovněž k dispozici již v současnosti detailní vzory smluv a obchodní podmínky.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil