Pět hlavních zásad, kterých se držet při získávání krátkodobé půjčky online

17. říjen 2016  PR   Půjčky  1061 zobrazení  499 slov

PR. Krátkodobé půjčky online jsou fenoménem posledních let. Jistě jste už na nějakou nabídku na zajímavou půjčku se splatností do několika týdnů narazili. Úvěrů, které vypadají přívětivě, se nabízí celá řada. Ne vždy se však jedná o skutečně seriózní nabídku. Jak se tedy mezi půjčkami vyznat a zvolit tu správnou? Držte se následujících pravidel.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

 

1. Nepůjčujte si zbytečně

U každé půjčky platí zásadní pravidlo. Nepůjčujte si v momentě, kdy peníze nepotřebujete akutně. U krátkodobých úvěrů to platí dvojnásob! Musíte si totiž uvědomit, že jsou u nich obvykle poměrně vysoké poplatky.

2. Ujasněte si, zda půjčku můžete včas a řádně splatit

Důležité je si před půjčením důkladně spočítat a promyslet, jestli budete schopni nejpozději do stanoveného termínu peníze splatit, a to včetně úroků a poplatků. Pakliže si nejste jisti, raději si nepůjčujte. Při nesplacení vás totiž mohou čekat velké potíže.

3. Informujte se o poplatcích

Krátkodobé půjčky online se vyznačují tím, že mají obvykle vyšší poplatky a úroky. I díky tomu jsou dostupné také pro klienty, kteří mají nižší bonitu a na klasické půjčky u bank by nedosáhli.

Důležité je, abyste o všech poplatcích za půjčku věděli dopředu. Ještě před tím, než půjčku uskutečníte.

4. Chraňte svá hesla

V případě půjčky online máte možnost si spravovat svůj účet. Na něm je možné si půjčku prodlužovat, případně žádat o další v momentě, kdy tu předchozí splatíte. Proto je velmi důležité si chránit přístupová hesla, aby je nemohl zneužít někdo jiný.

5. Pečlivě vybírejte, u jaké společnosti si půjčíte

Tato zásada je velmi důležitá. Nikdy si nepůjčujte u firmy či na webu, o nichž nenajdete dostatečně dobré reference. Ze zkušeností celé řady klientů si v tomto směru velmi dobře stojí půjčka Emmas Credit. V jejím rámci si můžete napoprvé půjčit až 3.000 Kč s dobou splatnosti až 30 dnů.

Půjčku si zařídíte na portále www.emmascredit.cz. Vše jde zařídit online. Peníze vám v případě schválení půjčky zasílají do 30 minut. Záleží už pak jen na vaší bance, jak rychle peníze připíše na účet. Splácení půjčky pak probíhá rovněž formou bankovního převodu. Nikam tedy nemusíte chodit. Je to pohodlné a rychlé. Přesně tak by krátkodobá půjčka měla fungovat.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil