Poraďte se s odborníky o hypotéce či stavebním spoření

29. květen 2013  Redakce MS   Půjčky  2038 zobrazení  394 slov

Bez hypotéky to v současnosti prakticky nejde. Stále je ale více důležité získat informace a vsadit na správného zprostředkovatele.

Poraďte se s odborníky o hypotéce či stavebním spořeníPoraďte se s odborníky o hypotéce či stavebním spoření

Hypotéka hýbe světem a orientovat se v mnoha nabídkách je poměrně složité. Navíc ne vždy se vyplatí vsadit na první nabízenou nabídku. Důležité je si nechat zpracovat několik možností financování hypotéky a poté se správně rozhodnout.

Reklama

Proto vznikl web gpf.cz, který je hypotékám věnován od A až po Z. Portál je jakýmsi průvodcem světem hypoték. Dozvíte se na něm mnoho užitečných informací, jako kdo je hypoteční makléř, co to je refinancování staré hypotéky, co to vůbec je hypotéka, na jaký účel lze hypotéku použít.

Pomůže i s refinancováním hypotéky

Dále lze získat podrobné informace o tom, co lze hypotékou financovat, kdo může hypotéku získat, jak vysokou hypotéku lze získat. Důležité jsou zejména pasáže jak se prokazuje příjem, co se stane při dřívějším splácení, jaké jsou poplatky spojené s úvěrem či jaká je státní podpora hypotečních úvěrů.

Web je velmi přehledný a snadno se v něm lze orientovat, takže je užovatelsky příjemný. Co je ale podstatné, díky tomuto portálu se dá snadno hypotéka srovnávat a vybrat si hypotéku "šitou na míru".

S tím souvisí i refinancování hypotéky. Tento produkt zajistí splacení stávající hypotéky hypotékou novou. K tomu jsou připraveny výhody jako nižší úrok a případně i lepší podmínky pro splácení.

Výhodou Gepard Finance jsou především regionální pobočky, které disponují zkušenými makléři. Ti slibují, že najdou hypotéku s nejnižší sazbou na trhu a klient získá různá zvýhodnění u bank díky velikosti společnosti a individuální komfort bez starostí při sjednávání hypotéky. Další podstatnou výhodou je, že za služby hypotečního makléře se nic neplatí.

Mezi další nabízené produkty patří pojištění a stavební spoření.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil