Půjčka bez doložení příjmu: Rychlé řešení finanční tísně

16. červen 2015  PR   Půjčky  1774 zobrazení  459 slov

Dostali jste se do finančních potíží a výplata od zaměstnavatele je stále v nedohlednu? Problémy vyřešíte rychlou půjčkou, k níž nemusíte ani dokládat výši vašich příjmů.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Pro koho je půjčka vhodná?

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná hlavně v určitých situacích. Jedná se o úvěr krátkodobého charakteru. Peníze si tak vypůjčíte pouze na několik týdnů, jen výjimečně máte možnost je splatit v řádech měsíců. Nedivte se proto, že se maximální výše půjčky pohybuje v jednotkách tisíc.

Půjčka je vhodná ve chvíli, kdy vám zbývá několik dní do výplaty a na bankovním účtu už nemáte dostatek peněz. Stejně tak ji mnozí klienti využívají, potřebují-li rychle zaplatit nějaké závazky, poštovní složenky, účty za telefon apod. V těchto situacích by bylo zbytečné si sjednávat klasický spotřebitelský úvěr se splatností v délce až několika let.

Není třeba chodit za zaměstnavatelem pro potvrzení

Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu vyplývá už z jejího samotného názvu. Při žádosti nemusíte předkládat potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Stačí jen pravdivě uvést, jaké máte pravidelné měsíční příjmy. Na jejich základě vám poskytovatel nabídne maximální možnou sumu, kterou si můžete půjčit.

Často uspějí i žadatelé se záznamem v registru dlužníků

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená také z důvodu dostupnosti. Zatímco klasický úvěr nedostane žadatel, který je v registru dlužníků a nemá dostatečnou bonitu, v případě krátkodobé nebankovní půjčky má mnohem větší šanci, že uspěje. O úvěr navíc mohou žádat i osoby, které již nejsou v zaměstnaneckém poměru, ale pobírají například starobní či invalidní důchod.

Rychlou půjčku bez doložení příjmu, která vám pomůže vyřešit akutní problém s financemi, nabízí portál Pujcka-bez.cz. Stačí, kdy vyplníte jednoduchý online formulář a peníze můžete mít ještě dnes na účtu. Sami si zvolíte, kolik peněz chcete půjčit a za jak dlouho je vrátíte.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 4.8 hvězdiček / Hodnoceno: 20x