Půjčka Kredia a Ferratum je díky jedné SMS téměř ihned

25. březen 2012  Redakce MS   Půjčky  1727 zobrazení  731 slov

PR. Peníze jsou potřeba a bez nich to nejde. Naštěstí ale není nutné propadat zoufalství a využít nebankonvích sms půjček od společností Kredia a Ferratum.

Půjčit si peníze je naštěstí velmi snadné. Není tak nutné zoufat a své finanční potíže neřešit, a díky tomu se dostat ještě do větších problémů. Na českém nebankovním trhu jsou dva významné subjekty nabízející půjčky - Kredia a Ferratum.

Jedna z nejrychlejších půjček v Česku je Kredia. Tato společnost nabízí rychlou a malou SMS půjčku, a to od 1 000 do 4 000 korun. Při řádném splacení klient dostává možnost půjčit si vždy částku o tisícovku vyšší - až po nabízené maximum 4 tisíce korun.

Půjčka Kredia

Princip půjčky je velmi jednoduchý: Vyřízení půjčky je bez schůzky. Není potřeba ručitele, ten kdo si půjčuje nepředkláfá své příjmy. Dále Kredia nenahlíží do registrů.

Pro žadatele půjčky je rovněž sympatické, že neplatí žádné úroky, ale poplatek za službu je vždy 250 Kč ze zapůjčené tisícikoruny. Předčasné zaplacení před dnem termínu je naprosto bez sankcí.

Při zpoždění platby ale bude klientovi zasláno upozornění a poté započtena smluvní pokuta podle obchodních podmínek. Když se žadatel půjčky dostanee do problémů, lze požádat o splátkový kalendář nebo odložení splátky za poplatek 200 Kč. Pokud žadatel zapomene úplně splácet bude pohledávka připomenuta telefonicky nebo SMS, po dni splatnosti bude předána partnerské inkasní společnosti Inkasso Servis.

Není ale "malovat čerta na zeď". Kredia půjčka funguje na principu, že první registrace. Po registraci bude společností zaslána písemná smlouva obsahující rámcové podmínky pro další půjčky a ověřovací kód pro potvrzení. Když žadatel zašle ověřovací kód, tak je ihned poskytnuta první půjčka.

Podepsaná smlouva se posílá na adresu firmy Kredia. Každá další půjčka je pak vždy záležitostí na několik minut. Po zaslání SMS s částkou, o kterou se žádá, je pak velmi krátká doba k poskytnutí půjčky.

Půjčka Ferratum

Pak tu je Ferratum, také ideální půjčka pro malé obnosy. SMS půjčka je totiž rychlá, a díky ní lze se snadno dostanout k penězům a půjčít si s ní maximálně několik tisíc.

Tato SMS půjčka, vymyšlení ve Finsku, je oblíbená zejména studenty, kteří potřebovali peníze před výplatou. K jejímu získání stačí odeslat "esemesku" s několika údaji o žadateli a peníze přijdou složenkou do schránky nebo budou připsány na bankovní účet během dvou dnů.

Poskytované částky, které se půjčují, se pohybují od 1 000 do 10 000 korun. Na maximální částku však žadatel dosáhne až poté, co alespoň pětkrát řádně splatí předchozí závazky od společnosti Ferratum. Ta totiž ověřuje schopnost splácet půjčky postupně, poprvé poskytne maximálně 2 000 korun a po každém řádném zaplacení navýší úvěrový limit.

Rozdíl této půjčky od ostatních je ale v tom, že během schvalovacího procesu je pokaždé nahlíženo do bankovního i nebankovního registru dlužníků. pokud má tedy žadatel negativní zápis, peníze nedostane.

U SMS půjčky od Ferratum se platíí jediný poplatek, který v sobě zahrnuje jak úroky, tak veškeré poplatky. Termín splacení je dán podle výše půjčky – 15, 21 nebo 30 dní od vyzvednutí peněz na poště, případně od doručení na bankovní účet. Jestliže nebudete schopni půjčku v tomto termínu splatit, nabízí společnost Ferratum možnost prodloužení půjčky. K tomu je ale nutné poslat další SMS se žádostí o prodloužení půjčky.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil