Půjčka před výplatou: Srovnání online vám pomůže zvolit tu nejvýhodnější půjčku

7. listopad 2014  Roman Beneš  Půjčky  1836 zobrazení  481 slov

PR. Kupí se vám na stole účty a marně vyhlížíte okamžik, kdy vám na účet přijdou peníze od zaměstnavatele? Vyhněte se zbytečným problémům s pozdním splacením svých závazků. Finanční tíseň vám pomůže vyřešit půjčka před výplatou.

Zdroj: coolpujcky.czZdroj: coolpujcky.cz

Půjčka před výplatou se dá vyřídit jednoduše online, peníze pak dostanete na účet ještě týž den. Jde o rychlé řešení, které vám umožní vyřešit akutní nedostatek peněz.

Půjčky před výplatou nabízí celá řada nebankovních společností. Abyste předešli tomu, že si sjednáte nějaký nepříliš výhodný úvěr, postupujte následovně.

Postup sjednání půjčky před výplatou

Srovnání půjček

Navštivte nový internetový portál CoolPůjčky.cz. Ten slouží jako nezávislý srovnávač půjček, a to bankovních i nebankovních. Zahrnuje také zmíněné půjčky před výplatou. Možností, jak se o nich dozvědět více informací a způsoby sjednání, máte několik. Buď si prohlédnete podmínky u každé z nich a sami se rozhodnete, kterou zvolit, nebo zadáte pouze sumu, o kterou máte zájem. Portál vám sám nabídne nejvýhodnější řešení.

Vyplnění formuláře a vyčkání na schválení

Po srovnání půjček můžete portál Coolpůjčky.cz využít přímo ke sjednání vybraného úvěru. Vyplníte jednoduchý online formulář, který následně odešlete.

Během několika minut se pak dozvíte, zda vám peníze budou poskytnuty či nikoliv. Záporných odpovědí je minimum, nebankovní půjčky před výplatou mají minimální požadavky, tudíž je u nich vysoké procento průchodnosti, které se u vybraných půjček blíží hranici 100%.

Co k vyřízení půjčky potřebujete?

Na úspěšné vyřízení půjčky před výplatou vám postačí pouze občanský průkaz. Dále si připravte číslo bankovního účtu, na který vám bude po schválení půjčky odeslána příslušná suma peněz. K dispozici mějte také mobilní telefon.

Chcete-li získat nejvýhodnější půjčku před výplatou, využijte portál CoolPůjčky.cz. Mnohé nebankovní společnosti skrz něj nabízejí první půjčku zdarma, bez jakýchkoliv poplatků a úroků.

Komerční sdělení

-lem-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil