Půjčky od Citibank

13. duben 2012  Roman Beneš  Půjčky  1759 zobrazení  453 slov

Při sjednávání půjčky se lidé stále častěji orientují dle výše a četnosti různých poplatků. Půjčka od Citibank nemá žádné poplatky za sjednání nebo za vedení účtu.

Při sjednávání půjčky se lidé stále častěji orientují nejen dle toho, jak vysoké budou u půjčky úrokové sazby, ale také dle toho, zda je při sjednávání smlouvy nutné platit nějaký poplatek. Některé banky proto dnes přicházejí s půjčkami, u nichž jasně říkají, co klienti budou a nebudou platit.

Reklama

Rychlá půjčka

Jako příklad může sloužit Rychlá půjčka bez ručitele od Citibank. Tato půjčka je poskytována zcela bez poplatků za zpracování úvěrové dokumentace, klienti však neplatí ani měsíční poplatky za vedení účtu či poplatky, které bývají běžné v případě předčasného splacení půjčky. Díky tomu tak má klient, který zažádá o Citibank Rychlou půjčku, mnohem méně nákladů, které jsou s tímto úvěrem spojeny.

Podmínky pro získání půjčky od Citibank

Rychlá půjčka od Citibank je určena pro všechny fyzické osoby, které žijí a jsou zaměstnáni v České republice. Zaměstnanci, kteří o ni chtějí zažádat, musejí být starší 25 let a jejich čistý příjem musí dosahovat alespoň 15.000 Kč. Klienti, kteří splňují tato kritéria, si mohou půjčit finanční obnos ve výši až 600.000 Kč, půjčka je bez ručitele. Zcela nespornou výhodou půjčky od Citibank je i fakt, že disponuje velmi výhodnými úrokovými sazbami. Jako výhodný se jeví i fakt, že půjčka je poskytována velmi rychle, peníze má klient na svém účtu už během pouhých 2 dnů od sjednání.

Další typy půjček Citibank

Rychlá půjčka není jediným produktem, který Citibank klientům nabízí. U této banky je možné si sjednat také speciální půjčky pro lékaře či půjčky pro podnikatele. I u těchto typů půjček platí výše uvedené podmínky a výhody. Díky tomu jsou tak půjčky od Citibank snadno dostupné pro velkou část občanů České republiky.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil