Půjčky online si nelze plést s SMS půjčkami

22. duben 2012  PR   Půjčky  1347 zobrazení  412 slov

Půjčit si peníze se může zdát složité. Avšak existují možnosti získat peníze na nezbytně dlouhou dobu a neplatit úroky.

Banky půjčují složitě a často se stává, že nakonec žadateli nebude vyhověno. Navíc bankovní domy nepůjčují malé částky, takže je vhodné se zaměřit na nebankovní sektor.

Reklama

Na něm působí několik společností. Avšak i ty se od sebe liší nabízenými produkty. Zaměřme se na půjčky online , které jsou odlišné od známých SMS půjček.

Půjčka online je výhodné pro ty, kterým nebyla schválena půjčka nebo úvěr v bance. Tak jako u ostatních produktů tohoto typu, tato půjčka je bez registru (tedy není nutné dokládat výši příjmu) a lze si ji sjednat online prostřednictvím internetu. Není tedy důvod kamkoliv chodit a sjednávat si osobní schůzku.

Půjčka na 21 dní

Další výhodou online půjčky je, že peníze lze použít na cokoliv. Navíc stačí do 21 dní vrátit zpět. Za půjčku nejsou účtovány žádné úrok. Platí se jen poplatek za zprostředkování online půjčky.

Obvykle si lze půjčit od 1 000 do 10 000 korun. Pokud je někdo stálým zákazníkem, nabízí se možnost půjčení vyšších částek. Půjčka se většinou uhrazuje bankovním převodem nebo poštovní složenkou.

Online půjčka se sjednává pomocí formuláře, do kterého se zadají základní údaje žadatele o půjčku jako je číslo občanského průkazu nebo číslo bankovního účtu.

Půjčka až na 42 dní

Ten, kdo potřebuje mít delší dobu splatnosti půjčky, i to je u online půjčky možné. O prodloužení splatnosti ale musí žadatel požádat před splatností samotné půjčky prostřednictvím emailu žádost.

Pokud bude tato žádost schválena, žadateli bude zaslána elektronickou formou výzva s poplatkem za prodloužení půjčky. Po uhrazení této výzvy a připsáním poplatku bude žadateli splatnost prodloužena.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil