Refinancujte a získejte levnější půjčku za výhodných podmínek

20. květen 2013  PR   Půjčky  1354 zobrazení  323 slov

Refinancovaní půjčky je v současnosti časté. Tento finanční produkt slouží k refinancování stávajících úvěrů a umožňuje zbavit se nevýhodných půjček.

Refinancování půjček umožňuje získat výhodnější podmínky. Tento produkt může splátky snížit až o 25 % a ušetřit tak i tisíce korun ročně.

Reklama

Předností tohoto typu úvěru je možnost se zbaviit nevýhodné půjčky. Díky výhodnějším podmínkám klient výrazně ušetří na nákladech vedení úvěru, především na poplatcích.

Jedním z oblíbených produktů je RePůjčka, která umožňuje splatit již konsolidované půjčky. Ale také libovolné hotovostní půjčky, účelové půjčky na nákup automobilu či neúčelově poskytnuté půjčky či úvěry.

Žadatelé o tento typ úvěru ocení rychlé vyřízení, které trvá prostřednictvím online formuláře jen pár minut. Samozřejmostí je si tuto půjčku zařídit i po telefonu nebo na pobočce Equa bank. Klient za zřízení půjčky nic neplatí, tak jako za vedení účtu. Mezi další přednosti patří zcela zdarma běžný účet Equa bank s unikátním internetovým a mobilním bankovnictvím. Samozřejmostí je výhodné pojištění.

Půjčku lze opakovat

Tento typ půjčky je vhodný zejména k umořování dluhů, tedy stávajících úvěrů. Rovněž ji lze využít opakovaně k postupnému umoření i všech svých úvěrů. Princip je takový, že pomocí RePůjčky stávající půjčku klient refinancuje - tedy uhradí ji pomocí jiné půjčky.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil