Rychlá sms půjčka výrazně pomůže při nedostatku finanční hotovosti

12. březen 2014  PR   Půjčky  1952 zobrazení  678 slov

PR. Rychlá půjčka je oblíbeným nebankovním produktem řešícím mnohdy obtížnou finanční situaci žadatele. Výhodné podmínky a poskytnutí peněz do 24 hodin je stále více lidmi žádané.

Rychlá sms půjčky, ilustrační grafika.Rychlá sms půjčky, ilustrační grafika.

S nedosatatkem peněz se v současnosti potýká mnoho lidí. A přestože se to může zdát divné, vydržet s výplatou po celý měsíc je mnohdy komplikované, neboť vše se zdražuje.

Na trhu s nebankovními půjčkami působí mnoho poskytovatelů financí, vybrat si tak lze z různých typů půjček. Jednou z možností jsou rychlé krátkodobé nebankovní půjčky ihned v hodnotě 1 000 - 12 000 Kč. Ty jsou určeny pro občany 18-55 let v krátké finanční nouzi, kteří potřebují překlenout několik dní či týdnů.

Tyto rychlé půjčky jsou určeny zejména lidem, kteří potřebují akutní pomoc, neboť jsou ve finanční tísni či je nějaká nehoda. Vzhledem k tomu, že zažádní o půjčku se zařazuje prostřednictvím on-line formuláře, není nutné nikam chodit či podepisovat. Vyhodnocení je velmi rychlé. Navíc první půjčka 1 000 Kč je zcela zdarma.

To, co je podstatné - rozhodujícím faktorem pro získání rychlé půjčky nejsou negativní záznamy v bankovních a nebankovních registrech. Zda žadatel půjčku získá, nebo ne, je posuzováno analytickým systémem poskytovatele půjčky. Po tomto kroku je pak žadateli o půjčku poskytnuta nejvýhodnější možná nabídka, a to na základě zadaných údajů.

Čtyři kroky k rychlé půjčce

Aby žadatel získal půjčku, stačí k tomu jen čtyři kroky. Nejprve žadatel vyplní on-line žádost na webu poskytovatele. Tímto krokem si i vybere výši požadované částky a dobu splatnosti půjčky.

Následuje zpracování online žádosti o sms půjčku. Po vyhodnocení je žadatel informován o poskytnutí rychlé půjčky. Poté nastane fáze uzavření smlouvy, a to za předpokladu souhlasu žadatele s výši částky a podmínkami.

Po podepsání smlouvy budou peníze z půjčky zaslány žadateli na účet nebo vyplaceny v hotovosti dle dohody. Peníze klient může mít na bankovním účtu již do 15 minut v případě, kdy potřebuje mimořádné peníze v případě poruchy pračky či obdobného spotřebiče.

Podmínky rychlé půjčky

Žadatel o půjčku do 24 hodin musí splňovat tyto podmínky: být občan ČR ve věku 18 – 70 let, mít měsíční příjem, být občanem zemí EU s trvalým pobytem v ČR a příjmem z ČR, musí být zaměstnanec, OSVČ, žena na mateřské dovolené, důchodce, nezaměstnaný.

A ještě jedno plus. Půjčka je poskytována bez jakýchkoliv poplatků předem.

Společnost ViaSMS je jednou z mnoha nabízejících tuto službu. Její výhodou jsou jasné a transparentní obchodní podmínky a velmi vstřícná politika vůči opožděným platbám či klientům, kteří nejsou schopni dočasně půjčku splatit.

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil