S chytrou půjčkou si lze půjčit až do 50 tisíc korun

23. duben 2012  Redakce MS   Půjčky  1339 zobrazení  326 slov

PR. Poskytovatel úvěrů a půjček nemusí být nutně bankovní dům. K penězům se lze dostat i jiným způsobem a to díky poskytovateli na nebankovním trhu.

Úvěr na cokoliv je velmi žádaný a vyhledávaný. Nedostatkem peněz v současnosti trpí téměř každý a proto se nelze divit, že žadatelé o půjčku hledají možnost, jak získat nějaké peníze.

Pro ně je jsou na trhu Smart půčky, určené na cokoliv a pro všechny. Zejména ti, kteří požadují finanční hotovost za výhodných podmínek. Zároveň se chtějí vyhnout zbytečné složité administrativě.

Tyto úvěry jsou určeny pro ty, kteří si chtějí sjednat půjčku z pohodlí domova a uvažují o půjčení finančních injekcí v rozmezí 5 000 až 50 000 korun. A to na dobu 8 a 13 měsíců.

Tímto se smart půjčka liší od jiných typů nebankovních úvěrů. Půjčené peníze budou navíc doručeny po domluvě až do domu. Takže skutečně se lze vyhnout obtěžujícímu papírování a současně udržet maximální diskrétnost.

Smart úvěr je určen především těm, kteří potřebují půjčit peníze rychle a bez zbytečného čekání. Dále pro ty, kteří vyžadují okamžitou hotovost. Vhodná je zejména pro zaměstnance se stálým příjmem ze zaměstnání, důchodcům a ženám na mateřské dovolené.

Při žádosti je vyžadován věk žadatele nad 18 let a mít pravidlený měsíční příjem. Účel použití poskytnutých finančních prostředků je ale zcela na klientovi. Pokud žadatel o půjčku řádně splácí podle splátkového kalendáře, existuje možnost refinancování půjčky.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil