Sberbank přichází s půjčkou bez poplatků a bez úroků

3. září 2013  PR   Půjčky  1487 zobrazení  475 slov

Sberbank CZ inovuje od září nabídku produktů. Stěžejním produktem podzimu se stává FÉR půjčka, která je do konce roku nabízena bez úroků.

Logo banky SberbankLogo banky Sberbank

Klienti u Sberbank také mohou za řádné splácení získat peníze zpět na běžný účet. Spuštění inovované půjčky bude podpořeno velkou reklamní kampaní.

Reklama

Sberbank CZ na českém trhu dynamicky navazuje na činnost Volksbank CZ a od září přichází s inovovanou nabídkou FÉR půjčky. Klienti totiž neplatí nic za vyřízení půjčky a měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu je 0 Kč. Navíc je FÉR půjčka od Sberbank CZ až do konce roku bez úroků.

Aby byla oceněna i férovost samotných klientů, v případě řádného splácení dostane klient na běžný účet zpět částku ve výši až 100 000 Kč. Výše bonusu záleží na výši půjčky a splatnosti. Nabídka platí při sjednání do 31.12. 2013.

Protože u FÉR půjčky neplatí klienti do konce roku 2013 žádné úroky, v konkrétním případě půjčky ve výši 150 000 Kč se splatností 8 let je možné koncem roku ušetřit na úrocích přes 7 500 Kč,“ sdělil Roman Knaus, ředitel Sales management pro Retail Sberbank CZ.

Pro získání FÉR půjčky stačí klientovi pouze jedna návštěva pobočky, předložení pouze 2 dokladů totožnosti a potvrzení o příjmu.Pro klienty, kteří již mají úvěry u jiných bank a rádi by využili naší nabídky, jsme od poloviny srpna připravili nový produkt FÉR konsolidace. Umožňuje jim převedení jejich stávajících půjček do Sberbank,“ doplnil Knaus k nabídce úvěrování Sberbank.

Převedením půjček do Sberbank CZ získá klient nižší celkovou splátku, možnost získání dodatečných prostředků a především ojedinělý bonus ve výši až 20 % z výše úvěru při jeho včasném splacení.

Součástí rodiny férových produktů Sberbank CZ je i FÉR konto, kde si může klient vybrat z několika variant. U varianty START získává nejdůležitější služby za 0 Kč. Další varianty jsou již zpoplatněny s tím, že FÉR konto EXTRA, určené pro nejnáročnější klienty, nabízí neomezené používání a transakce za 133 Kč měsíčně. Díky unikátní akci DÝŠKO jsou klienti férově odměňování za aktivní využívání služeb Sberbank CZ. Mohou tak získat každý měsíc až 500 Kč na Spořicí účet.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil