Sjednejte si nejvýhodnější hypotéku. Využijte refinancování dle kalkulačky

27. březen 2013  PR   Půjčky  1488 zobrazení  532 slov

PR. Získat nejvýhodnější hypotéku na trhu je skutečně možné. Ať už je to refinancování hypotéky či získání americké hypotéky.

Získat garantovanou hypotéku je v současnosti snadné. Na trhu je mnoho nabídek od různých finančních subjektů. Proto je vhodné se na jednotlivé stavební spořitelny podívat podrobněji a srovnat si jejich produkty.

Hypotéka je důležitá především při financování nákupu nemovitosti. Existuje několik typů jako je klasická hypotéka, americká hypotéka, anuitní hypotéka a další. Mezi ne lze zařadit kombinované hypotéky, předhypoteční úvěry či hypotéky 2 v 1.

Pro výběr správné hypotéky je nutné se správně rozhodnout. Na finančním trhu jsou specialisté, kteří pomíhají s výběrem toho správného hypotečního produktu. Důležité je se zaměřit na ty společnosti, které mají dlouhodobé zkušenosti. Finanční poradci pak pomohou se zprostředkování té nejvýhodnější hypotéky.

Dalším velmi vhodným nástrojem je hypotéka kalkulačka. Díky tomuto online nástroji lze velmi snadno spočítat výši hypotéky a veškeré související údaje. Vzhledem k tomu, že v databází jsou hypoteční ústavy a jejich produkty, na základě zadaných údajů lze orientačně zjistit, který produkt využít.

Americká hypotéka

Stále více prosazujícím se produktem na českém trhu je tzv. Americká hypotéka. Tato hypotéka, jak název napovídá, vznikla v USA. Její princip je jednoduchý. Je to bezúčelový úvěrový produkt, což znamená, že banky nepožadují doložení účelu.

Klient nemusí bance dokazovat, co budete americkou hypotékou financovat, takže půjčené peníze můžete bez obav využít na nejen na nákup či rekonstrukci nemovitosti, ale také na pořízení automobilu, vybavení domácnosti, zaplacení dovolené či studií pro děti. Jako zástava poslouží nemovitost.

Refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky je další produkt, který slouží ke splácení existujícího hypotéky od jiných bank, jehož účelem byla investice do nemovitosti.

Tento produkt má často jiné a výhodnější podmínky, než původní hypoteční úvěry. Problémem pro klienty je ale zorientování se v záplavě nabídek. Proto je žádoucí využít finančního poradce, který by pro klienta měl vybrat tu nejvhodnější nabídku.

Klient by měl využít kvalitních služeb jako je vyřizování formalit, individuální přístup a komfort. Třeba při refinancování hypotéky lze ušetřit až desítky tisíc korun ročně.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil